کد خبر: 27950تاریخ انتشار : 18:10:33 - یکشنبه 5 جولای 2015

وصول بیش از ۴ هزار میلیارد تومان از بدهی های بابک زنجانی

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بیش از 4 هزار میلیارد تومان از بدهی های نفتی بابک زنجانی وصول شده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا احمد سجادی در گفتگو با نسیم سرخس، درباره بدهی های نفتی بابک زنجانی گفت: تاکنون بیش از ۴ هزار میلیارد تومان از بدهی های نفتی […]

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بیش از 4 هزار میلیارد تومان از بدهی های نفتی بابک زنجانی وصول شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا احمد سجادی در گفتگو با نسیم سرخس، درباره بدهی های نفتی بابک زنجانی گفت: تاکنون بیش از ۴ هزار میلیارد تومان از بدهی های نفتی بابک زنجانی وصول شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اعلام وصول بدهی های بابک زنجانی تصریح کرد: از دولت می خواهیم وصولی های بابک زنجانی را اعلام کند.

سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی بیان کرد: از بدهی های بابک زنجانی تاکنون بیش از ۴ هزار میلیاردتومان وصول شده است و این وصولی ها از جمله املاک وی است که وزارت نفت آن را به تملک خود درآورده است.

وی اظهار کرد: سخنگوی دولت اعلام می کند که از بدهی های بابک زنجانی چیزی دست ما را نگرفته است که این گفتار اشتباه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دست بابک زنجانی با بررسی پرونده وی در کمیسیون انرژی مجلس روشد، اذعان کرد: کمیسیون انرژی مجلس تلاش کرد که قوه قضائیه به پرونده بابک زنجانی ورود پیدا کند که آن هم به نحو احسن انجام شد و اکنون بدهی های وی در حال وصول است.