کد خبر: 27830تاریخ انتشار : 14:38:27 - چهار شنبه 1 جولای 2015

پیامک 18+ نماینده پرمدعا به یکی از خبرنگاران گیلانی+عکس

چندی پیش یکی از نمایندگان در اقدامی دور از شان و قابل تامل پیامکی زشت و وحشتناک را با خط موبایل شخصی خود به خبرنگار خزرآنلاین ارسال کرد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزرآنلاین ؛ یکی از نمایندگان پر ادعا که یک شبه مدیر کل شدن یکی از نزدیکانش بدون هیچ سابقه اجرایی […]

چندی پیش یکی از نمایندگان در اقدامی دور از شان و قابل تامل پیامکی زشت و وحشتناک را با خط موبایل شخصی خود به خبرنگار خزرآنلاین ارسال کرد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزرآنلاین ؛ یکی از نمایندگان پر ادعا که یک شبه مدیر کل شدن یکی از نزدیکانش بدون هیچ سابقه اجرایی واکنشهای زیادی را برانگیخته از خط موبایل خود اقدام به ارسال پیامک وحشتناکی به سردبیر یک رسانه مجازی نمود.

در همین راستا آرش شعاع شرق، سردبیر پایگاه خبری تحلیلی گیلان نو در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین گفت: “متاسفانه رواج چنین بی اخلاقی هایی از سوی برخی افراد فحاش و حنجره های اجاری به تهدیدی علیه فرهنگ این استان تبدیل شده است”

وی افزود: ” آمادگی خود را برای ارائه مستندات به نهادهای نظارتی در این خصوص اعلام می دارم”

آرش شعاع شرق با بیان اینکه متاسفانه بارها از سوی افراد نزدیک به این نماینده تهدید شده ام، تصریح کرد: ” پس از ارسال پیامک توسط این نماینده، وی برخی از نزدیکان خود را جهت گفتگو با بنده برای انصراف از پیگیری موضوع به نزدم فرستاد که بنده به هیچ عنوان حاضر به گفتگو با وی نشدم و لذا اکنون از سوی برخی از اطرافیان او به طرق مختلف تهدید می شوم به نحوی که بارها در محافل گوناگون این موضوع را در نزد دوستان متذکر شده ام و لذا از همین جا اعلام می کنم که هر مشکلی برایم در آینده پیش بیاید ایشان را دخیل می دانم”

 1. روشن گفت:

  سلام. تاسف دارد برای مهندس … که اینگونه سخیف اقدام می کند، ایشان در این چند ساله، بویژه دو سال گذشته با اظهار نظرهای گوناگون که چندین مورد آن در رسانه ها بازتاب بدی بین کاربران داشته همچنان بر طبل اختلاف افکنی می کوبد که آخرین آن توهین و افترا به حجت الاسلام اشجری می باشد. لطف کنید جوابیه آقای شعاع و بعضی از صاحب نظران را درخصوص این پیامک و سخنان دیگر ایشان را نیز پوشش دهید. تشکر

 2. رشتی گفت:

  شما که از چیزی خبر نداری.کار کاملا اشتباهی میکنی که چنین حرفی میزنیدو خبر رو پخش میکنی.اون آقای شعاع شرق خودش بی فرهنگی رو به غایت خودش رسونده.
  این همه خبرنگار و اصحاب رسانه تو این مملکت هست که مث شعاع شرق همش منتقدن.اگه یه درصد هم مهندس ….. چنین پیامی رو داده باشه.تاحالا فک کردید که دلیلش چی میتونه باشه.این شعاع شرق خودش رو خیلی با دل و جرأت میدونه.ولی این دل و جرأت نیست.نهایت ضعفه که میاد تو گروههای وایبری علیه ناموس مردم حرف میزنه….

  • گیل مرد گفت:

   حرف زده بعد جعفرزاده شکایت نکرده از این!!!
   هههههههههههههههه
   جوک قشنگی بود!
   آقای شعاع شرق مودب تر و با شخصیت تر از این حرفهاست.
   خجالت بکش آقای به اصطلاح “رشتی”!!!!!!!!

 3. روشن گفت:

  سلام. رشتی عزیز، این ادبیات سخیف آنهم از نماینده مجلس قابل دفاع است!، شما خبر دارید که نامه محرمانه با سربرگ مجلس که سراسر توهین است آنهم خطاب به یک روحانی شاخص استان چگونه از سایت پسر آقای م.م سر در می آورد،! آیا نمایندگان نباید اخلاق را سرلوحه همه شوءن خود قرار دهند و اگر کسی بی فرهنگ بود به زعم شما!!! مجوز اینگونه نوشتنی را به نماینده مجلس شورای اسلامی می دهد؟!