کد خبر: 27591تاریخ انتشار : ۱۰:۴۲:۲۵ - دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

۹۱۷نفر حامی ۲۶۳نفر از یتیمان تحت پوشش طرح اکرام شدند

مدیر کمیته امداد فومن گفت : ۹۱۷ حامی از ۲۶۳ یتیم طرح اکرام ایتام در فومن حمایت می‌کنند. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ حسین جهانگیری مدیر کمیته امداد فومن با بیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان از برنامه‌های کمیته‌امداد است، اظهار کرد: اطعام نیازمندان در ماه رمضان یک سنت […]

مدیر کمیته امداد فومن گفت : ۹۱۷ حامی از ۲۶۳ یتیم طرح اکرام ایتام در فومن حمایت می‌کنند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ حسین جهانگیری مدیر کمیته امداد فومن با بیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان از برنامه‌های کمیته‌امداد است، اظهار کرد: اطعام نیازمندان در ماه رمضان یک سنت حسنه و پسندیده است و باید رواج یابد و هرساله کمیته‌امداد نیز با مشارکت و همکاری نیکوکاران و خیرین در این راستا اقدام می‌کند.

وی افزود: امام علی(ع) یزرگترین یتیم‌نواز جهان اسلام است و کمک‌ها و اهدای آذوقه ایشان برهمگان آشکار است و کمیته‌امداد در اطعام نیازمندان و محرومین به تبعیت از سیره ائمه و معصومین گام برمی‌دارد.

جهانگیری از اطعام ۳۰ هزار نفر از مددجویان، نیازمندان و اقشار مختلف در ماه رمضان سال گذشته به مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال توسط خیرین خبر داد و خاطرنشان کرد: کمیته‌امداد حلقه اتصال نیازمندان و خیرین است و وظیفه شناسایی و معرفی محرومین به خیرین را برعهده دارد.

وی به توزیع ۱۳۰ سبد کالا و ۳۰۰ سبد غذایی در قالب طرح “همیان مولا”در سال گذشته توسط این نهاد در فومن اشاره کرد و گفت: اطعام نیازمندان و مددجویان، ایستگاه حامی‌یابی، جمع‌آوری زکات فطریه و نذورات، جمع‌آوری و توزیع سبد کالا و ارزاق و… از برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فومن در ماه رمضان امسال است.

وی تعداد یتیمان تحت پوشش طرح اکرام این شهرستان را ۲۶۳ نفر دانست و عنوان کرد: ۹۱۷ حامی از این تعداد یتیم حمایت می‌کنند.

مدیر کمیته امداد فومن خواستار مشارکت و همکاری خیرین درخصوص اطعام نیازمندان شد و اظهار کرد: خیرین و نیکوکاران بازوان کمیته‌امداد هستند؛ چرا که کمیته‌امداد به تنهایی قادر به تأمین و رفع نیازهای معیشتی نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه نیست.