کد خبر: 27575تاریخ انتشار : 10:24:31 - دوشنبه 29 ژوئن 2015

طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی در محور رشت- فومن اجرا شد

مدیر راهداری گیلان از اجرای طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی در محور رشت- فومن خبر داد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایلنا ؛محمود ایرانپرست در نشست راه و شهرسازی گیلان با اعلام این خبر گفت: اهالی دهستان ملاسرا واقع در محور رشت- فومن چندین سال از وجود آب های سطحی در جاده اصلی رنج […]

مدیر راهداری گیلان از اجرای طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی در محور رشت- فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایلنا ؛محمود ایرانپرست در نشست راه و شهرسازی گیلان با اعلام این خبر گفت: اهالی دهستان ملاسرا واقع در محور رشت- فومن چندین سال از وجود آب های سطحی در جاده اصلی رنج می‌بردند.

وی افزود: راه و شهرسازی در جهت رفع این مشکل اقدام به ایجاد و احداث قنوی بتنی در جاده اصلی کرده که این اقدام رضایتمندی بسیاری از اهالی را در پی داشته است.

ایرانپرست با بیان اینکه در حال حاضر پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی محدوده ملاسرای شفت به طول650 متربا راهکارهای مختلف اجرایی درحال تکمیل شدن است ومراحل پایانی خودرا طی می‌کند، اظهار کرد: بهره‌برداری از این پروژه مشکل آبگرفتگی این محدوده را بطور کامل برطرف خواهد کرد.

مدیر راهداری گیلان هزینه اجرای این طرح را اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال اعلام کرد و گفت: هزینه اجرای این طرح از محل اعتبارات ملی راهداری تامین شده است.