کد خبر: 27493تاریخ انتشار : ۶:۵۸:۳۴ - شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴

ساختمان جدیدمان با ظرفیت بیشتر در حال احداث در جاده ماسوله است

مدیر موسسه توانبخشی سالمندان فومن از آغاز ساخت بنای جدید خانه سالمندان در این شهرستان خبر داد. عباس امام‌پناهی مدیر موسسه توانبخشی سالمندان میلاد نور فومن در گفتگو با بهجت نیوز با اشاره به آغاز ساخت بنای جدید خانه سالمندان این شهرستان اظهار کرد: این ساختمان در مساحت ۸۰۰ مترمربع درحال ساخت است. وی با بیان […]

مدیر موسسه توانبخشی سالمندان فومن از آغاز ساخت بنای جدید خانه سالمندان در این شهرستان خبر داد.

عباس امام‌پناهی مدیر موسسه توانبخشی سالمندان میلاد نور فومن در گفتگو با بهجت نیوز با اشاره به آغاز ساخت بنای جدید خانه سالمندان این شهرستان اظهار کرد: این ساختمان در مساحت ۸۰۰ مترمربع درحال ساخت است.

وی با بیان اینکه اکنون ۱۱ نفر در موسسه مذکور مشغول به فعالیت و خدمات‌رسانی به سالمندان هستند، افزود: پس از احداث ساختمان جدید هشت نفر دیگر برای فعالیت و اشتغال جذب می‌شوند.

مدیر موسسه توانبخشی سالمندان میلاد نور فومن محل احداث ساختمان جدید خانه سالمندان این شهرستان را در جاده ماسوله و روستای «پیش‌حصار» عنوان کرد و گفت: این ساختمان دارای دو طبقه است.

وی یکی از اقدام‌های خانه سالمندان را برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی برای سالمندان ذکر کرد و افزود: در روز تولد سالمندان نیز برای آنها جشن می‌گیریم.

امام‌پناهی از خدمات‌دهی به ۳۰ سالمند زن و مرد در موسسه مذکور خبر داد و گفت: موسسه توانبخشی سالمندان فومن ۱۱ سال فعالیت دارد.

مدیر موسسه توانبخشی میلاد نور فومن با اشاره به اینکه سالمندان در این مرکز از خدمات‌دهی تغذیه و مشاوره برخوردار هستند، متذکر شد: کار در این‌گونه مراکز سختی دارد اما خیرات آن موجب خوشحالی و انگیزه برای این کار می‌شود و برای احداث بنای جدید نیازمند کمک‌های مردمی هستیم.

وی با اشاره به کمک‌رسانی پنهانی تعدادی از خیران فومنی به مرکز مذکور یادآور شد: خیران عزیز می‌توانند کمک‌های خود به موسسه توانبخشی سالمندان فومن برای ساخت ساختمان جدید را به شماره حساب‌های ۴۰۰۸۲۸۳۷ بانک ملت فومن و ۳۹۶۹۶۹۸۴ بانک رفاه فومن واریز کنند و در این امر خیر مشارکت داشته باشند.

امام‌پناهی با ابراز امیدواری در احداث سریع ساختمان جدید خانه سالمندان فومن، خاطرنشان کرد: دعای سالمندان و نیازمندان و شادی آنها بهترین هدیه برای ما بوده و احترام به بزرگ‌ترها از سفارش‌های دین مبین اسلام است.