کد خبر: 27470تاریخ انتشار : 13:50:12 - پنجشنبه 25 ژوئن 2015

اعضای باند ۳ نفره سرقت لوازم داخلی خودرو در فومن دستگیر شدند

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی : اعضای باند ۳ نفره سرقت لوازم داخلی خودرو در شهرستان فومن دستگیر شدند. به گزارش بهجت نیوز به نقل از هشت‌دی نیوز ؛ سرهنگ “فرهاد فلاح کریمی” رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان آگاهی شهرستان فومن در تجسس های خود با بدست آوردن […]

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی : اعضای باند ۳ نفره سرقت لوازم داخلی خودرو در شهرستان فومن دستگیر شدند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از هشت‌دی نیوز ؛ سرهنگ “فرهاد فلاح کریمی” رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان آگاهی شهرستان فومن در تجسس های خود با بدست آوردن اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی در حال اوراق نمودن یک دستگاه خودرو در یک منزل مسکونی هستند با هماهنگی قضایی از این محل بازرسی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه ۲ متهم مرد و یک زن در این منزل مسکونی در حین اوراق کردن یک دستگاه پژو پارس سرقتی دستگیر شدند، گفت: متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیس به ۴ فقره سرقت خودرو، مغازه، سرقت داخل خودرو و… اعتراف کردند.

سرهنگ فلاح کریمی افزود: سارقان دستگیر شده پس از شناسایی، سوژه خود را با شگردی خاصی به محل خلوتی جهت ملاقات حضوری کشانده که با ایجاد یک تصادف صوری پس از پیاده شدن راننده از خودرو در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت خودرو می نمودند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، از شهروندان گیلانی خواست، اتومبیل خود را با موتور روشن در اختیار افراد ناشناس حتی برای دقایق کوتاه قرار ندهند .