کد خبر: 27343تاریخ انتشار : 5:06:03 - دوشنبه 22 ژوئن 2015

رفع تجاوز از حريم در محورهای ارتباطی فومن

نيما شفقي گفت : به منظور برقراري و ارتقاي ايمني مسير، محورهاي ارتباطي فومن از ساخت‌وسازهاي غيرمجاز و مشاغل مزاحم جمع‌آوري شد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از موج ؛ نيما شفقي، رئيس اداره راه و شهرسازي فومن با اعلام اين خبر گفت: به منظور جلوگيري از سوانح رانندگي و افزايش ضريب ايمني، ساماندهي […]

نيما شفقي گفت : به منظور برقراري و ارتقاي ايمني مسير، محورهاي ارتباطي فومن از ساخت‌وسازهاي غيرمجاز و مشاغل مزاحم جمع‌آوري شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از موج ؛ نيما شفقي، رئيس اداره راه و شهرسازي فومن با اعلام اين خبر گفت: به منظور جلوگيري از سوانح رانندگي و افزايش ضريب ايمني، ساماندهي حريم راه‌ها و جلوگيري از ساخت‌وساز غيرمجاز، طرح جمع‌آوري سازه‌هاي غيرمجاز در دستور کار قرار گرفت.

رئيس اداره راه و شهرسازي فومن با تأکيد بر لزوم حفظ و مراقبت از حريم راه‌ها گفت: ساخت‌وسازهاي غيرمجاز در حريم راه، ايمني مسير را به خطر مي‌اندازد و حفظ و نگهداري حريم راه‌ها از اولويت‌هاي اساسي در ارتقاي ايمني راه‌ها است.

وي افزود: در راستاي اجراي اين طرح مهم در سه ماه اخير، اکيپ حفاظت از حريم راه‌هاي اين اداره با همکاري دستگاه قضايي و ضابطين مأمور و عوامل راهداري نسبت به جمع‌آوري سازه‌هاي فصلي غيرمجاز، درمحورهاي فومن-رشت، فومن-صومعه سرا، فومن-شفت، فومن-قلعه رودخان، فومن -ماسوله اقدام کرده و از حضور دست‌فروشان در حريم محورها، ساخت دکه‌ها، نصب تابلوها و بنرهاي تبليغاتي جلوگيري شد.

در اين مدت 19 مورد ساخت‌وسازهاي غيرمجاز تخريب شد و 18 مورد دکه و آلاچيق و 175 مورد بنر تبليغاتي و داربست غيرمجاز نيز جمع‌آوري شد.