کد خبر: 27317تاریخ انتشار : 4:48:15 - سه شنبه 23 ژوئن 2015

ایستگاه‌ افطاری صلواتی در طول ماه مبارک رمضان برپا می‌شود

هوشنگ عباسقلی زاده گفت : ایستگاه‌ افطاری صلواتی در طول ماه مبارک رمضان توسط شهرداری فومن برپا می‌شود. هوشنگ عباسقلی زاده ،‌شهردار فومن در گفتگو با بهجت نیوز با اعلام این خبر گفت : با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص برپایی افطاری های ساده تصمیم گرفتیم تا این طرح را در شهر […]

هوشنگ عباسقلی زاده گفت : ایستگاه‌ افطاری صلواتی در طول ماه مبارک رمضان توسط شهرداری فومن برپا می‌شود.

هوشنگ عباسقلی زاده ،‌شهردار فومن در گفتگو با بهجت نیوز با اعلام این خبر گفت : با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص برپایی افطاری های ساده تصمیم گرفتیم تا این طرح را در شهر اجرا کنیم.

وی گفت : ماه رمضان فرصتی برای تقرب الهی است و ماه تفکر و اندیشه در اعمال خود و مناجات با خداوند بزرگ است.

شهردار فومن روزه داری را یک فرصت دانست و بیان کرد: در این ماه سفره رحمت خداوند گسترده شده و اوج رحمت و برکات الهی در ماه رمضان و شب های قدر است. در این ماه، درهای رحمت الهی به روی مؤمنان باز است، ماه رمضان فرصتی برای تقرب الهی بوده و ماه تفکر و اندیشه در اعمال خود و مناجات با خداوند بزرگ است.

وی سپس با تاکید بر اینکه تقویت و گسترش سبک زندگی اسلامی یکی از دغدغه‌های رهبر انقلاب بوده است ، افزود : گسترش سنت خوب افطاری‌های ساده یکی از شاخص های صحیح سبک زندگی اسلامی است که باید به آن در ماه رمضان توجه شود.

عباسقلی زاده در پایان گفت : این ایستگاه صلواتی در وقت اذان مغرب و عشاء در پایین ساختمان شهرداری فومن برپا خواهد بود.

Akk6JSOg21QUofq_Ar6h-MIIotnP0Pk61g3nCQ-d52JK An81nsdww4piVT3rHAE9JCSHXwvx8tv_mRUcOSI9kHqr AodK55Xp5xrHnnd866uaS-Zhqa7bnjIsfCRJA9pjtLN2 AotIw_vTniixRh2FjM7vbDZG8zg1CzS2wBztBAJfrtkY AoYWlNe31II4-vHQTmNyfRqKfPzbfey5SVVWxMvs79XQ  AqlI6EXSmXSp2PtvNvaFWovjlf0-s-Uf1_tGM-cXBYnC ArgNHkJY-KuppHu2_09OsuOsylvkqHbOasZwo-Muu67O

  1. نام شما گفت:

    با سلام ظاهرا به این کارمند شهرداری روزه فشار زیادی اورده و خیلی گشنه اش شده