کد خبر: 27103تاریخ انتشار : 13:01:38 - پنجشنبه 18 ژوئن 2015

پیام شهدای غواص فراحزبی است/شهدا در لحظه های نیاز حضور خواهند یافت

حجت الاسلام والمسلمین حافظ ثابت گفت : تشییع 270 شهید با عظمت در تهران خود یکی از مهم ترین نشانه های حضور شهدا در لحظه های نیاز است. حجت الاسلام والمسلمین حافظ ثابت ، استاد حوزه در گفتگو با بهجت نیوز ضمن اشاره به اینکه مسئولان کشور به عنوان مخاطب اصلی این پیام باید هوشیار […]

حجت الاسلام والمسلمین حافظ ثابت گفت : تشییع 270 شهید با عظمت در تهران خود یکی از مهم ترین نشانه های حضور شهدا در لحظه های نیاز است.

حجت الاسلام والمسلمین حافظ ثابت ، استاد حوزه در گفتگو با بهجت نیوز ضمن اشاره به اینکه مسئولان کشور به عنوان مخاطب اصلی این پیام باید هوشیار باشند گفت : در آستانه روزهای پایانی مذاکرات هسته ای قرار داریم و مسئولین مربوطه باید مراقب امور مربوط به این حوزه باشند.

وی ادامه داد:از آنجایی که نظام جمهوری اسلامی برخاسته از قرآن و اهل بیت(ع) است در این نظام اصول و ارزش های الهی و انسانی مورد توجه است و مردم همواره  پایبندی خود را نسبت به اصول و ارزش های اسلام اعلام و در مواقعی که نیاز بوده حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرده اند.

وی گفت:مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید در صدد باشند که مبادا با کارهای ندانسته و سواستفاده از جایگاهشان باعث آبرو ریزی شوند.

ثابت افزود:حضور حماسی مردم در مراسم تشییع 270 شهید مصداق بارز این حمایت است و در حقیقت می توان گفت حضور شهدا یکی از جلوه های توجه خداوند متعال به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در لحظه های نیاز است.

وی پیام مهم حضور شهدا را در آستانه ماه مبارک رمضان و در شرایط بحرانی مذاکرات نشان از توجه هر چه بیشتر مسئولان به اصول و ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان و خاطرنشان کرد: باید در مذاکرات اجازه هیچکونه دست درازی را به دشمنان ندهیم و گوش به فرمان ولایت در این زمینه باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرماشات رهبر انقلاب مبنی بر نیاز امروز ما به شهدا و امام شهدا، تصریح کرد: اینکه رهبری میفرمایند “خداوند در لحظه های نیاز بشارت خود را به این ملت نازل می کند” اشاره به یک مسئله فراجناحی و فراحزبی است و همه آحاد ملت به درستی باید این پیام را درک کنند.

این استاد حوزه در پایان تاکید کرد : باید قدرت و عظمت ملت ایران به رخ جهانیان کشیده شود و مذاکره کننده گان باید پیام شهدا را در نظر داشته و در پیمودن راه حق و حقیقت به دنبال توجه و امدادهای الهی باشند.