کد خبر: 27059تاریخ انتشار : 13:12:24 - چهار شنبه 17 ژوئن 2015

نگذاریم عده‌ای تحت عنوان مسافر و توریست در ماه رمضان حرمت‌شکنی کنند

حجت الاسلام ولیرضا قربانی حق گفت : باید در اماکن عمومی در راستای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان اقدامات لازم انجام شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام ولیرضا قربانی حق ، امام جماعت مسجد بالامحله در بین الصلاتین این مسجد گفت : باید همه ما خود را برای حضور در این ماه مبارک، […]

حجت الاسلام ولیرضا قربانی حق گفت : باید در اماکن عمومی در راستای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان اقدامات لازم انجام شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام ولیرضا قربانی حق ، امام جماعت مسجد بالامحله در بین الصلاتین این مسجد گفت : باید همه ما خود را برای حضور در این ماه مبارک، آماده کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از فضایل بی شمار آن بهره مند شویم.

حجت الاسلام والمسلمین قربانی حق به لزوم توجه بیش از پیش به فریضه امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: باید توجه بیشتری به این مسئله از سوی مردم و خصوصا مسئولین صورت بگیرد.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه شرعی هر مسلمانی است و باید با این دیدگاه نسبت به این امر مهم و اساسی نگریسته شود.

امام جماعت مسجد ولیعصر(عج) بالامحله تاکید کرد : از محورهای فعالیت در این ماه، بیان حرمت ماه مبارک رمضان و قبح روزه‌خواری مخصوصاً در ملأ عام باشد.

ولیرضا قربانی حق در پایان خاطرنشان کرد : برای ما قابل قبول نیست که عده‌ای تحت عنوان مسافر و توریست در جامعه حرمت‌شکنی کنند.