کد خبر: 27022تاریخ انتشار : 10:52:37 - سه شنبه 16 ژوئن 2015

با عزم جمعی می‌توان فومن را به شهرستانی نمونه تبدیل کرد

هوشنگ عباسقلیزاده گفت : تمام پرسنل شهرداری در حال تلاش برای رفع معضلات زیست محیطی هستند. به گزارش بهجت نیوز ؛ هوشنگ عباسقلی‌زاده شهردار فومن با بیان اینکه تفکیک از مهمترین بخش‌های مدیریتی شهرستان است، اظهار کرد: استفاده موثر از زباله، اطلاق زباله را نامفهوم می‌سازد. وی به طرح پیشنهادی تبدیل زباله‌های روستایی اشاره کرد […]

هوشنگ عباسقلیزاده گفت : تمام پرسنل شهرداری در حال تلاش برای رفع معضلات زیست محیطی هستند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ هوشنگ عباسقلی‌زاده شهردار فومن با بیان اینکه تفکیک از مهمترین بخش‌های مدیریتی شهرستان است، اظهار کرد: استفاده موثر از زباله، اطلاق زباله را نامفهوم می‌سازد.

وی به طرح پیشنهادی تبدیل زباله‌های روستایی اشاره کرد و افزود: انجام این کار در محیط خانگی و توسط روستاییان به آسانی امکانپذیر است.

عباسقلی‌زاده با بیان اینکه تبدیل زباله‌های تر در روستاها عارضه و آسیبی را وارد نمی‌سازد، خاطرنشان کرد: با عزم جمعی و مشارکت می‌توان فومن را به شهرستانی نمونه تبدیل کرد.

شهردار فومن به آمادگی کامل شهرداری در راستای جمع‌آوری زباله و رفع مشکلات پراکندگی آن تاکید و اظهار کرد: از شوراها و دهیاران درخواست می‌شود با نظارت مستمر مانع از آتش زدن زباله‌ها بوِیژه در اطراف درختان شوند.