کد خبر: 26945تاریخ انتشار : 21:19:14 - شنبه 13 ژوئن 2015

ذوق‌زدگی بی‌بی‌سی از صحبتهای حسن روحانی در نشست خبری!+عکس

صبح امروز نشست خبری رئیس جمهور کشورمان ، حسن روحانی با حضور تعدادی از اعضای کابینه دولت یازدهم برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ در این نشست که با حضور خبرنگارانی از روزنامه ها و خبرگزاری های مختلف داخلی و خارجی برگزار شده بود سوالاتی مطرح شد که رئیس جمهور به هر کدام از […]

fdssdfsfd - Copy

صبح امروز نشست خبری رئیس جمهور کشورمان ، حسن روحانی با حضور تعدادی از اعضای کابینه دولت یازدهم برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در این نشست که با حضور خبرنگارانی از روزنامه ها و خبرگزاری های مختلف داخلی و خارجی برگزار شده بود سوالاتی مطرح شد که رئیس جمهور به هر کدام از این سوال ها پاسخ دادند.

اما در قسمتی از این نشست حسن روحانی در پاسخ به سوال یکی خبرنگاران پیرامون مسئله ممنوع التصویری یکی از سران فتنه به این شکل واکنش نشان داد :

نقل قول از بی بی سی : “حسن روحانی رئیس جمهور ایران در یک کنفرانس خبری در تهران، ممنوع التصویری محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین این کشور را از سوی شورای عالی امنیت ملی رد کرده است.

آقای روحانی گفته “شورای امنیت ملی هیچ مصوبه‌ای در خصوص ممنوع التصویری یا ممنوع الخبری نداشته و این دروغ است و هرکسی که این مطلب را انتساب داده باید مجازات شود.”

صحبت های جنجالی رئیس جمهور در این خصوص باعث شد تا خبرگزاری بی بی سی تیتر یک اخبار خود را به این موضوع اختصاص دهد این در حالی است که حسن روحانی در رابطه با مهم ترین مسائل کشور و منطقه و مذاکرات هسته ای صحبت های مهم تری را عنوان کرده بود.

  1. منیر گفت:

    عجب تیتررررری

  2. روشن گفت:

    سلام. آقای روحانی، چشم به هم بزنید وقت خدمت به این ملت عزیز تمام میشود. سعی کنید به وعده ها عمل کنید تا انجا که توان دارید، این حاشیه ها و حمایت های گاه و بيگاه از فتنه گران دور از تدبیر است!.