کد خبر: 26920تاریخ انتشار : 20:24:24 - شنبه 13 ژوئن 2015

جوانانی که فاقد اعتقادات مذهبی هستند بیشتر در معرض خطر اعتیاد هستند

جلسه کميته مبارزه با مواد مخدر شهرستان فومن با حضور محمدجواد عامر معاون فرماندار فومن و ديگر مسئولين در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد جواد عامر ، معاونت فرمانداري فومن با اشاره به اينکه اعتياد به مواد مخدر در نبود ايمان و ضعف اعتقادي درميان انسان ها بيش […]

جلسه کميته مبارزه با مواد مخدر شهرستان فومن با حضور محمدجواد عامر معاون فرماندار فومن و ديگر مسئولين در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد جواد عامر ، معاونت فرمانداري فومن با اشاره به اينکه اعتياد به مواد مخدر در نبود ايمان و ضعف اعتقادي درميان انسان ها بيش از پيش شکل مي گيرد، افزود: جوان هايي که فاقد اعتقادات مذهبي و ايماني بوده باشند، بيشتر درمعرض خطر اعتياد به مواد مخدر هستند.

وی تصريح کرد: بايد با تکيه بر مباني اعتقادي و عقلي با اعتياد رو به رشد به مواد مخدر در جامعه مقابله شود.

وي با بيان اينکه شهداي بسياري در مقابله با موادمخدر جانشان را نثار کرده اند و بايد تدبيري براي اين معضل انديشيده شود، افزود: اعتياد به مواد مخدر در صورت گسترش در جامعه مي تواند تهديدي براي امنيت اجتماعي باشد.

عامر گفت: همه دستگاه هاي عضو شوراي مبارزه با مواد مخدر مسئوليت شرعي و قانوني دارند که پيگير مقابله و پيشگيري از اعتياد به موادمخدر باشند و به توسعه سازمان هاي غيردولتي و تشکل هاي بشردوستانه دراين خصوص اهتمام جدي نشان دهند.

89844545546 465565465646 article5