کد خبر: 26920تاریخ انتشار : ۲۰:۲۴:۲۴ - شنبه ۲۳ خرد ۱۳۹۴

جوانانی که فاقد اعتقادات مذهبی هستند بیشتر در معرض خطر اعتیاد هستند

جلسه کمیته مبارزه با مواد مخدر شهرستان فومن با حضور محمدجواد عامر معاون فرماندار فومن و دیگر مسئولین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد جواد عامر ، معاونت فرمانداری فومن با اشاره به اینکه اعتیاد به مواد مخدر در نبود ایمان و ضعف اعتقادی درمیان انسان ها بیش […]

جلسه کمیته مبارزه با مواد مخدر شهرستان فومن با حضور محمدجواد عامر معاون فرماندار فومن و دیگر مسئولین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد جواد عامر ، معاونت فرمانداری فومن با اشاره به اینکه اعتیاد به مواد مخدر در نبود ایمان و ضعف اعتقادی درمیان انسان ها بیش از پیش شکل می گیرد، افزود: جوان هایی که فاقد اعتقادات مذهبی و ایمانی بوده باشند، بیشتر درمعرض خطر اعتیاد به مواد مخدر هستند.

وی تصریح کرد: باید با تکیه بر مبانی اعتقادی و عقلی با اعتیاد رو به رشد به مواد مخدر در جامعه مقابله شود.

وی با بیان اینکه شهدای بسیاری در مقابله با موادمخدر جانشان را نثار کرده اند و باید تدبیری برای این معضل اندیشیده شود، افزود: اعتیاد به مواد مخدر در صورت گسترش در جامعه می تواند تهدیدی برای امنیت اجتماعی باشد.

عامر گفت: همه دستگاه های عضو شورای مبارزه با مواد مخدر مسئولیت شرعی و قانونی دارند که پیگیر مقابله و پیشگیری از اعتیاد به موادمخدر باشند و به توسعه سازمان های غیردولتی و تشکل های بشردوستانه دراین خصوص اهتمام جدی نشان دهند.

89844545546 465565465646 article5