کد خبر: 26904تاریخ انتشار : 19:56:35 - شنبه 13 ژوئن 2015

نظارت بر اماکن و مراکز فروش محصولات در ماه رمضان تشدید میابد

کوهستانی گفت: ضرورت نظارت و کنترل بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری های ناشی از مصرف آب و غذا در دستور کار شبکه قرار دارد و نیز قرارگیری در فصل گرما اهمیت این موضوع را دو چندان ساخته است. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا؛ دکتر نصرالله کوهستانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان […]

کوهستانی گفت: ضرورت نظارت و کنترل بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری های ناشی از مصرف آب و غذا در دستور کار شبکه قرار دارد و نیز قرارگیری در فصل گرما اهمیت این موضوع را دو چندان ساخته است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا؛ دکتر نصرالله کوهستانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فومن با اشاره به اهمیت حفظ سلامت در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: در راستای حفظ بهداشت و سلامت با آغاز ماه رمضان، نظارت شبکه بهداشت بر فعالیت های اماکن و مراکز عرضه و فروش محصولات و… تشدید می یابد.

وی افزود: ضرورت نظارت و کنترل بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری های ناشی از مصرف آب و غذا در دستور کار شبکه قرار دارد و نیز قرارگیری در فصل گرما اهمیت این موضوع را دو چندان ساخته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان فومن، تبلیغات و اطلاع رسانی در راستای جلوگیری از استعمال دخانیات و عرضه شیرینی جات سنتی و فله ای، هماهنگی با شهرداری و دهیاری ها جهت جلوگیری از عرضه مواد غذایی خطرناک توسط دستفروشان، راهنمایی خادمین مساجد به منظور تاکید بر مصرف آب آشامیدنی سالم و… را از اهم فعالیت های بهداشت و درمان فومن در آستانه فرا رسیدن ماه رمضان برشمرد