کد خبر: 26897تاریخ انتشار : 19:47:47 - شنبه 13 ژوئن 2015

عربستان در باتلاق جنگ یمن گرفتار شده است

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان به لحاظ توانایی در حدی نیست که ایران را تهدید کند چرا که جمهوری اسلامی ایران 35 سال است با ابر قدرت های دنیا مبارزه می کند. به گزارش بهجت نیوز به نقل از خانه ملت :ناصرعاشوری با اشاره به اینکه برخی از کشورهای […]

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان به لحاظ توانایی در حدی نیست که ایران را تهدید کند چرا که جمهوری اسلامی ایران 35 سال است با ابر قدرت های دنیا مبارزه می کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خانه ملت :ناصرعاشوری با اشاره به اینکه برخی از کشورهای منطقه به مسائل امنیتی خود توجه نمی کنند گفت: برخی از کشورها در منطقه بدون اینکه به مسائل امنیت داخل خود توجه کنند آب به آسیاب دشمن اضافه می کنند.

وی با اشاره به تهدید مسئولان عربستانی علیه جمهوری اسلامی ایران افزود: عربستان به لحاظ توانایی در حدی نیست که بخواهد ایران اسلامی را تهدید کند چرا که اکنون خود درگیر جنگ با یمن است.

وی با اشاره به دشمنی ها علیه نظام از ابتدای انقلاب گفت: کشور اکنون 35 سال است با ابر قدرت های دنیا در تخاصم است و مبارزه می کند اما بدون اینکه بخواهد هیچ ادعایی داشته باشد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه سخنان گفته شده حرف عربستان و مسئولان سیاسی آن نیست، بیان کرد: آل سعود حرف هایی را که برخی کشور های اروپایی و آمریکایی می زنند را دیکته می کنند و با این کار خود آب به آسیاب دشمن می ریزند.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه عربستان در باتلاق جنگ یمن گرفتار شده است، خاطر نشان کرد: حمله عربستان به یمن از سوی آمریکایی ها نشات می گیرد و اکنون آل سعود گرفتار جنگ یمن شده است و نمی داند چگونه آن را به پایان برساند.

عاشوری با اعلام اینکه عربستان نمی تواند خود را از باتلاق یمن خارج کند، گفت: عربستان ابتدا خود را از قضایای یمن نجات دهد سپس به فکر تهدید ایران اسلامی باشد.