کد خبر: 26856تاریخ انتشار : 12:36:07 - جمعه 12 ژوئن 2015

سقوط یک دستگاه خودروی پراید در کانال آب گشت رودخان/تصاویر

یک دستگاه خودروی پراید به داخل کانال آب گشت‌رودخان فومن سقوط کرد و یک نفر مفقود شده است. به گزارش بهجت نیوز ؛ یک دستگاه خودروی پراید با پنج نفر سرنشین عصر امروز به داخل کانال آب منطقه گشت‌رودخان ماسوله این شهرستان سقوط کرد. بر اثر این حادثه چهار نفر از سرنشینان پراید که مجروح […]

یک دستگاه خودروی پراید به داخل کانال آب گشت‌رودخان فومن سقوط کرد و یک نفر مفقود شده است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ یک دستگاه خودروی پراید با پنج نفر سرنشین عصر امروز به داخل کانال آب منطقه گشت‌رودخان ماسوله این شهرستان سقوط کرد.

بر اثر این حادثه چهار نفر از سرنشینان پراید که مجروح شده بودند از آب بیرون کشیده شدند اما یک نفر مفقود شده و تلاش برای یافتن او ادامه دارد.

دلیل حادثه مذکور سرعت زیاد خودروی پراید و ناتوانی در کنترل آن ذکر شده است./عرفان منصوریان

pride-soghut (1) pride-soghut (2)  pride-soghut (4)pride-soghut (3)

 1. مهدی گفت:

  سلام اقا این کانل اب اطراف دهستان گشته نه گشت رودخان
  وربطی به ماسوله وگشت رودخان نداره

 2. مجید گفت:

  خدای جای خنده داره اون جاده اصلان جاده نیست با کوچه پس کوچه هیچ فرقی ندارکانال هم که اصلان ساخته شده که حادثه خیز باشه ،،میگن سرعت بیش از حد راننده اخه ادم اینارو تو کجای دلش جا بده ،،این مسول چطور خودشو میبخشه ،،،مسول که بلد نیست پیگیری کنه راهشو بلد نیست چطور اومده برای یه ملت داره تصمیم میگره ،،تو هر استان یک استاندار میخواد و به نظر من تو استان گیلان هر شهرستانی یه دونه استاندار میخواد شهر پراز افتضاح شهرهای در حد خرابه ،،،ما فومنهافومن رو دوست داریم لیاقتش بیشتر از این حرفهاست

 3. ندا گفت:

  لطفاً اگر برایتان امکان دارد اخبار را درست به اطلاع مردم برسانید.
  جان این 4 نفر توسط فردی نجات داده شد که در جنگ تحمیلی از جان و خون خود برای نجات مردم مملکت خود گذشت. او امروز بار دیگر جان خود را برای نجات مردم این مملکت به خطر انداخت.
  جانباز عسگر رضائی گشتی با وجود مجروحیتهای فراوان با به خطر انداختن جان خود جان این 4جوان را نجات داد، او به همراه تنها 2تن از اهالی روستا به نامهای رضا خوشبین و اسماعیل سبیل توانست جان آنها را نجات دهد.زمانی که نه دهیار، نه آتش نشانی، نه اورژانس، در آن منطقه حضور داشتند.
  آقای عسگر رضائی گشتی حدودا 2ماه پیش نیز موفق شد جان 3تن دیگر از هموطنانمان را که شامل یک زوج جوان (زن و شوهر) و یک کودک پسر 6،7 ساله بود را در همین منطقه نجات دهد.
  از شما خواهشمندم که اخبار را درست و صحیح به اطلاع مردم فهیم برسانید. من به عنوان یک شهروند از شما بی نهایت عصبانی و ناراحت هستم. لطفا، لطفا، لطفا اخبار را درست و همان گونه که هست به اطلاع مردم برسانید.
  شما میتوانید برای تحقیق و بررسی درباره ی صحت این ماجرا به همان روستا یا گزارشات پلیس اگاهی مراجعه کنید و اخبار را به درستی جمع آوری واطلاع رسانی کنید .
  با تشکر

 4. الهام گفت:

  لطفا با دقت اطلاع رسانی کنید.منجی ها سه تن بودند .دو تن احوالی به نام رضا خوشبین و اسماعیل سبیل و یک نفر که از احالی آ ن روستا نبوده به نام آقای عسکر رضایی گشتی جانباز جنگ تحمیلی که در لحظات آغازین حادثه حضور داشتند .و نجات دهنده 4نفر بودند.

 5. میثم گفت:

  ازتون تشکر میکنیم برای اینکه خبر را پوشش دادید

 6. نام شما گفت:

  سلام من خودم از اهالی روستای نصرالله محله هستم اون جاده اصلا اسفالت نداره که اون راننده بخواد سرعت بیش از حد رانندگی کرده باشه اوجاده خاکی خاکی خاکی ،ازاین حوادث توی اون مسیر زیاد اتفاق میفته وهیچ یک از اقایون شهردار ، فرماندار……..به فکر نیستند جالب تر از این خود شهردار فومن خودش بچه اون اهالی است که اصلا توجه ندارد

 7. نام شما گفت:

  سلام
  باید کانال محصور شه