کد خبر: 26814تاریخ انتشار : 18:41:57 - پنجشنبه 11 ژوئن 2015

دستگیری بقایی نشان دهنده عزم دستگاه قضا در برخورد با دانه درشتها

ظاهرا قوه قضاییه بدون توجه به اهمال سایرین، مبارزه جدی خود را با مفسدان اقتصادی آغاز نموده است و تا کنون نیز در این زمینه ضمن برخورد با مه آفرید، رحیمی، هاشمی و بقایی این عزم جزم خود را اثبات نموده است. بنا بر این گزارش رسانه های اصولگرا که از سالهای گذشته به سبب […]

ظاهرا قوه قضاییه بدون توجه به اهمال سایرین، مبارزه جدی خود را با مفسدان اقتصادی آغاز نموده است و تا کنون نیز در این زمینه ضمن برخورد با مه آفرید، رحیمی، هاشمی و بقایی این عزم جزم خود را اثبات نموده است.

بنا بر این گزارش رسانه های اصولگرا که از سالهای گذشته به سبب ایستادگی در برابر تخلفات جریانات انحرافی مخصوصا مباحث فسادهای اقتصادی آنان هیشه مورد غضب این عناصر بودند در حال حاضر نیز به سبب حمایت از اقدامات قوه قضاییه در خصوص مه آفرید، مهدی هاشمی، رحیمی نیز مورد غضب رسانه های دولتی و اصلاح طلب قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ما رسانه های اصولگرا در تمام ادوار سالهای پیشین بر خلاف رسانه های اصلاح طلب که از اقدامات قوه قضاییه حمایت می نمایند باز هم از خبر بازداشت بقایی استقبال نموده و دستگاه قضا را به سبب برخورد با فساد در هر رتبه ای یاری می نمایند.

اما باید دید رسانه های دولتی و اصلاح طلب و سران آنان از اقدام قوه قضاییه (در خصوص منسوبین خویش!) پس از انتشار قریب الوقوع حکم مهدی هاشمی، باز هم ذوق زده می شوند و چه واکنشی نسبت به اقدام قوه قضاییه انجام می دهند. آیا چو گذشته باز به نفع متهم علیه دستگاه قضایی جوسازی می نمایند؟

اما اینکه این روزها زنجیره ای های اصلاح طلب ( البته اشتباه نشود مطبوعات آنها مد نظر است!) می خواهند بقایی را به اصولگرایان بچسبانند باید گفت که نه سوابق و نه ادبیات و نه مشی بقایی نشان می دهد که وی هیچگاه از تبار اصولگرایی نبوده و تنها بر اساس فرصت طلبی و لجاجت های بی منطق احمدی نژاد در برخورد و حذف اصولگرایان اصیل که از اواخر دولت نهم کلید خورد، زمینه به قدرت رسیدن امثال وی و شکل گیری حلقه فساد و انحراف در اطراف احمدی نژاد فراهم آمد.

مگر می شود اعتراض های اصولگرایانی چون حداد عادل، نادران، حسین شریعتمداری، صفار هرندی، لنکرانی، زاکانی، توکلی، کوثری و… به احمدی نژاد جهت بکارگیری عناصر فاسدی چون بقایی و رحیمی و مشایی و ملک زاده و ….را فراموش کرد.

به گزارش عصر امروز آنچه مشخص است این است که بیشترین شکایت های رسانه ای، از رسانه های اصولگرا را همین عناصر فاسد دولت احمدی نژاد داشته اند در حالی که این شکایت ها متوجه رسانه های اصلاح طلب نمی شد!

و در پایان یادآوری این نکته خالی از لطف نیست که آنچه این روزها برخی دوباره بر اریکه کهنه آن یعنی اتهاماتی چون اخلاقی و رمالی و… این گروه سوار شده اند و قصد دارند این پرونده را سیاسی نمایند هدفی جز شکست قوه قضاییه در سرندارند چه این جماعت می خواهد اصلاح طلب باشد چه دولتی ها که دوباره به جن و فال …. به دروغ اعتراض می نمایند زیرا سوابق آن برای بیان موجود می باشد!!