کد خبر: 26705تاریخ انتشار : 13:08:32 - پنجشنبه 11 ژوئن 2015

جلسه شورای آموزش و پرورش در محل این اداره برگزار شد+تصاویر

جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور مهندس اکبری مقدم مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس ، فرماندار و کلیه اعضاء برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛چهارشنبه 20 خرداد 94 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فومن با حضور کلیه اعضاء برگزار شد. قربان قربانی ضمن عرض خیر مقدم به حضار ، فرماندار، امام […]

جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور مهندس اکبری مقدم مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس ، فرماندار و کلیه اعضاء برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛چهارشنبه 20 خرداد 94 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فومن با حضور کلیه اعضاء برگزار شد.

قربان قربانی ضمن عرض خیر مقدم به حضار ، فرماندار، امام جمعه، و خوش آمدگویی به مهندس اکبری مقدم مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان برابر دستور جلسه ، ابتدا از میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال احداث و مشکلات فضاهای آموزشی مطالبی را عنوان نمود .

قربان قربانی مدیر آموزش و پرورش در ادامه از مدیران مدارس مدعو که در جلسه حضور داشتند خواست نواقص پروژه های تحویل گرفته شده در سالهای گذشته را مطرح و پس از طرح و بیان مشکلات و نواقص پروژه های سالهای قبل با پیگیری برطرف شود.

میر شمس مومنی زاده فرماندار شهرستان نیز سخنان مبسوطی پیرامون پروژه های در حال احداث و اهمیت فضاهای آموزشی و نقش آنها در تسهیل امر آموزش به عنوان زیر ساخت مسیر توسعه ایراد نمود.

حجت الاسلام والمسلمین صفوی امام جمعه شهرستان از زحمات دست اندرکاران آموزش و پرورش به ویژه مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان تقدیر و تشکر نمود . وی افزود باید از تمام ظرفیت ها در جهت کمک به امر آموز ش و پرورش استفاده شود.

اکبری مقدم در مورد پروژه شهید خوشگو باغبانان که در مهر امسال آماده بهره برداری خواهد شد گفت : پروژه 5 کلاسه و یک نمازخانه جدید الحداث در روستای باغبانان در حال ساخت و به حول قوه الهی تا مهر ماه قابل بهره برداری و تحویل آموزش و پرورش فومن داده خواهد شد . وی در ادامه تصریح کرد : سال گذشته در شهرستان فومن دو پروژه 9 کلاسه و 12 کلاسه کدیور و شهید بهشتی (جامعه یاوری ) تحویل آموزش و پرورش داده شد.

مهندس مقدم با توجه به اعلام نواقص پروژه های تحویل گرفته شده سالهای گذشته اظهار کرد:از همه این پروژه ها مجددا بازدید میدانی بعمل خواهد آمد و تا سر حد امکان نواقص پروژه های مذکور برطرف خواهد شد.

مهندس مقدم با اعلام اینکه در سال 93 ده میلیارد تومان برای استاندارد سازی گرمایشی گیلان پیش بینی شده بود گفت :بالغ بر 4500 کلاس درس هم اکنون در استان گیلان نیاز به استاندارد سازی و سیستم گرمایشی دارد .

وی خاطر نشان کرد : علاوه برآن فضاهای دیگری نیز وجود دارد که سیستم آموزشی آنها به جهت شرایط اقلیمی استان فرسوده و نیاز به استانداد سازی گرمایشی مجدد دارد.

وي گفت : در خصوص ایجاد فضاهای آموزشی با توجه به اقدامات موثری که در نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام گرفته است ، اما هنوز به جایگاه ایده آل نرسیده و نیازمند کمکهای همه دست اندرکاران و بکارگیری خیران مدرسه ساز می باشیم./سعید ایوبی

gpic330_1 gpic330_2 gpic330_3 gpic330_4 gpic330_5 IMG_0573