کد خبر: 26632تاریخ انتشار : 5:29:40 - سه شنبه 9 ژوئن 2015

کارگاه تخصصی یکروزه میراث هنری در ماسوله برگزار خواهد شد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان از برگزاری نخستین کارگاه تخصصی یکروزه میراث هنری در ماسوله خبر داد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، حمیدرضا آذر پور در تشریح این خبر گفت: کارگاه تخصصی میراث هنری با حضور اساتید دانشگاه، […]

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان از برگزاری نخستین کارگاه تخصصی یکروزه میراث هنری در ماسوله خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، حمیدرضا آذر پور در تشریح این خبر گفت: کارگاه تخصصی میراث هنری با حضور اساتید دانشگاه، دانشجویان ، راهنمایان و فراگیران دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و مدیران فنی در شهرک تاریخی ماسوله برگزارمی شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه تخصصی آشنایی هرچه بیشتردانشجویان، راهنمایان و مدیران فنی با میراث هنری کشور و استان می باشد.

آذر پور تصریح کرد: در این کارگاه یک روزه دانشجویان، راهنمایان و مدیران فنی با میراث هنری و نحوه حفاظت از آنها ازجمله آثارمعماری و نقاشی های آثار و بناهای تاریخی و نقش میراث هنری در توسعه گردشگری آشنا می شوند.