کد خبر: 26608تاریخ انتشار : 15:01:03 - یکشنبه 7 ژوئن 2015

گزاره برگ سفر وزیر ورزش و جوانان به ماسال را منتشر کنید

به نقل از ماسال نیوز، محمود گودرزی در سفر چند ساعته خود از برخی پروژه های ورزشی شهرستان از جمله پروژه استخر سرپوشیده حجاب بازدید کرد. وزیر ورزش همچنین از بخش نیمه کاره بیمارستان رسالت نیز بازدید نمود و در جلسه شورای اداری شهرستان شرکت کرد. نکته مشخص درباره سفر وزیر ورزش به شهرستان ماسال […]

به نقل از ماسال نیوز، محمود گودرزی در سفر چند ساعته خود از برخی پروژه های ورزشی شهرستان از جمله پروژه استخر سرپوشیده حجاب بازدید کرد.

وزیر ورزش همچنین از بخش نیمه کاره بیمارستان رسالت نیز بازدید نمود و در جلسه شورای اداری شهرستان شرکت کرد.

نکته مشخص درباره سفر وزیر ورزش به شهرستان ماسال بیان حجم انبوه مشکلات شهرستان بود.

فرماندارماسال نیز پس از بیان برخی مسایل در شورای اداری، لیستی از مشکلات مهم شهرستان را که از قبل تهیه کرده بود به نماینده رییس جمهور تقدیم کرد.

اما فارغ از اینکه چه مشکلاتی از شهرستان در جریان این سفر از سوی مسئولان محلی مطرح شد آنچه که برای رسانه های جمعی و مطبوعات و مردم مهم است بخش اعلام شده از بازخوردهای سفر رییس جمهور و نماینده ایشان است.

تاکنون هیچ بازخوردی درباره نتایج سفر نماینده دکتر روحانی به شهرستان منتشر نشده است.

البته در گوشه و کنار اخباری مبنی بر احداث یک سد لاستیکی در شهرستان شنیده شده است اما در هیچ منبع و مرجع رسمی درباره کیفیت و محل اجرای پروژه خبری منتشر نشده است.

بنابراین لازم است مسئولان شهرستان نتایج سفر سه ساعته وزیر ورزش و جوانان به ماسال و روند و مرحله پیگیری پروژه ها را به مردم اعلام کنند تا اینکه گمانه زنی ها درباره بی فایده بودن سفر وزیر ورزش به شهرستان پایان پذیرد.