کد خبر: 26269تاریخ انتشار : 3:20:26 - جمعه 5 ژوئن 2015

مراسم سردار شهید بهرام علیزاده در شفت برگزار شد

یادواره سردار شهید بهرام علیزاده عثماوندانی وشش شهید والامقام این روستا که از توابع دهستان جیرده شهرستان شفت است با حضور مسئولان و با سخنرانی سردار نظر علی علیزاده رئیس مجمع عالی بسیج گیلان در مسجد پیر مومن عثماوندان شهرستان شفت برگزار می شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ سردار بهرام علیزاده عثماوندانی فرزند احمد […]

behram ali zadeh

یادواره سردار شهید بهرام علیزاده عثماوندانی وشش شهید والامقام این روستا که از توابع دهستان جیرده شهرستان شفت است با حضور مسئولان و با سخنرانی سردار نظر علی علیزاده رئیس مجمع عالی بسیج گیلان در مسجد پیر مومن عثماوندان شهرستان شفت برگزار می شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سردار بهرام علیزاده عثماوندانی فرزند احمد در سال 1/1/1343 در روستای عثماوندان متولد شد وی از خانواده مذهبی و کشاورز بود و در ابتدای زندگی پدر خود را از دست داد و دوران ابتدائی را در این روستا گذراند .

سردار علیزاده در همان اوان جوانی و زمانی که اول دبیرستان را می گذراند از طریق یگان اعزامی سپاه پاسداران راهی جبهه های جنگ شد تا بتواند برای کشور دفاع کند و در تاریخ 12/2/1361 در عملیات (طراح) خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وصیت نامه پاسدار شهید بهرام علیزاده

در آن زمان که انسانها برده وار به اثارت گرفته می شوند همچون برده های در بند غرایز حیوانی و سنتها جاهلیت اسیر خدایان می گردد و بشریت می رود تا در غروبی شوم و محنتزا با سیر قهقرا ارتجاعی سیاه لجن سان و متعفن شود، ناگاه محمد (ص) این ندا می خروشد و پرتو افشانی می کند و بذر توحید در پهن دشت عربستان و سرزمین ؟؟؟می باشد و خون حسین (ع) آن را ابیاری می کند.

ولی افسوس که با نبودن باغبانان آگاه و صبور و دلسوز بوته های نورسته باغ مکتب بر اثر کم لطفی و بی توجهی به پژمردگی و خشکی می گراید و چهره اسلام را دوباره مسخ می کند.

ناگاه آن مواقعی که اسلام توسط قابیلیان زمان غرب تجاوزگر و شرق خیانتگر و مزدوران نوکر صفت او مانند :صدام کافر و دیگران به اوج نقطه انحراف خود کشانده می شود.پیامبر زمان روح خدا و رهبر عزیز مان خمینی کبیر ایلام را دوباره زنده کرد و استکبار جهانی را بر سر کردگی امریکا پس از طلوعی فجر اسلام در افق آسمانی ایران و سر نگونی آن جر فساد و تباهی و مظهر بندگی به ابر قدرت امریکا که موجب در هم شکست پایه های پوسیده امپر یالیسم در ایران درست شدن سنگر های آمریکا در دیگر نقاط جهان گشت و تمامی یا لاا قل بسیاری از نقشه های شوم آن حفاش خونخوار را از میلیونها پیکر نحیف و رنجور خلق های ستم دیده جهان ار تزاق می نمود و دریای خروشان انقلاب امت رزمنده ایران مدفون ساخته و اکنون بار دیگر بذر توحید شروع به رشد می کند،خونهایی به لطافت و شفافی خون.

سردار شهید خطاب به امت شهید پرور:

امت شهید پرور همیشه در صحنه قدر آن موهب الهی انقلاب کبیر اسلامی را که ثمره تلاش و جانفشانی به فرزندان اسلام است بدانید اینها نوری است که از جانب قلبهای مطهر امت اسلامیمان تابیده است.

و روحانیتمتعهد که بازوان ولی فقیه اند امام و رهبر انقلاب را حمایت کنند تا همچنان این راه پیموده شود.

سخنی با تو ای مادر،مادرجان که بدون داشتن پدر مرا بزرگ کردی:

مادر وقتی تفنگ قلبم را سوراخ کرد یا وقتی ترکش خمپاره متلاشی ام کرد و یا وقتی قطعه گوشت بدنم را از زیر تانکها آوردند و یا به اسیر گرفته شدم ناراحت نباش و اشک برایم نریز چون من متعلق به شما نبودم و امانتی از خداوند که به تو سپرده شده بودمحالا هم؟؟؟مادر درست است که خیلی برایم زحمت کشیدی و بدون داشتن یاوری یعنی پدرم ، بزرگم نمودی ولی غصه نخور ما در جهان اخرت همدیگر را ملاقات می کنیم مادر خدا می خواهد با این وسیله تو را امتحان کند.تو لیاقت خود را نشان دادی و به من گفتی که هر طور که خودت می دونی انتخاب کن.

مادر به تو گفتم که برایم گریه نکن اگر می خواهی عقده دل را خالی کنی برای امام حسین و شهدا گریه کن،چون با گریه بود که زینب آ« ارزشی را که در قلب و روح خود برای امام حسین(ع) و یاران او و مکتب آنها قائل بودنشان داد

به امید پیروزی حق بر باطل

روحش شاد و راهش پر رهرو باد/زلیخا صفری راسته کناریی

1532374MAKA004-001