کد خبر: 25907تاریخ انتشار : 15:50:26 - یکشنبه 31 مه 2015

ویژه برنامه ولادت حضرت قائم (عج) در میدان اصلی شهر برگزار خواهد شد

مسئول روابط عمومی شهرداری فومن گفت : ویژه برنامه ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه در میدان ولیعصر برگزار خواهد شد. الیاس قربانی پور در گفتگو با بهجت نیوز با اعلام این خبر ، گفت : به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) جشن […]

مسئول روابط عمومی شهرداری فومن گفت : ویژه برنامه ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه در میدان ولیعصر برگزار خواهد شد.

الیاس قربانی پور در گفتگو با بهجت نیوز با اعلام این خبر ، گفت : به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) جشن بزرگ انتظار در شهرستان فومن برگزار می شود.

وی افزود: یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این جشن ها تلاش برای شناخت جامعه از امام زمان(عج) و جلوگیری از انحرافات در مراسم های جشن نیمه شعبان است.

وی با تاکید بر لزوم هوشیاری در برابر شبهات و انحرافاتی که توسط دشمنان ایجاد می شود، ادامه داد: امروز دشمنان در صدد کمرنگ کردن اعتقادات دینی و کم اثر کردن مناسبت های ملی و مذهبی به لحاظ محتوایی هستند.

قربانی پور با بیان اینکه در این جشن هنرمندان سرشناس استان گیلان نیز حضور خواهند داشت گفت : در این جشن با سر سعادت مرتضی بخشی زاده از خوانندگان خوش صدای شهر فومن به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

وی در پایان گفت : این مراسم سه شنبه 12 خرداد ، ساعت 21 در میدان ولیعصر(عج) شهر فومن توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر و با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن برگزار خواهد شد.