کد خبر: 25894تاریخ انتشار : 15:13:17 - یکشنبه 31 مه 2015

سه شنبه بازار فومن به‌زودی ساماندهی و انتقال خواهد یافت

رئیس شورای اسلامی شهر فومن از ساماندهی و انتقال بازار هفتگی و سنتی این شهرستان در ماه‌های آینده خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ علیرضا علیدوست با اشاره به انتقال بازار هفتگی سه‌شنبه فومن از داخل شهر به کمربندی در ماه‌های آینده، اظهار کرد: انتقال بازار سنتی فومن به خاطر تسهیل در عبور و […]

رئیس شورای اسلامی شهر فومن از ساماندهی و انتقال بازار هفتگی و سنتی این شهرستان در ماه‌های آینده خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ علیرضا علیدوست با اشاره به انتقال بازار هفتگی سه‌شنبه فومن از داخل شهر به کمربندی در ماه‌های آینده، اظهار کرد: انتقال بازار سنتی فومن به خاطر تسهیل در عبور و مرور شهری، حفظ حقوق شهروندی و جلوگیری از حوادث غیرمترقبه در نقطه فعلی بازار هفتگی سه‌شنبه است.

رئیس شورای اسلامی شهر فومن با بیان اینکه خیابانی به مساحت 4 هزار متر برای دستفروشان بازار هفتگی آسفالت و در اختیار آنها قرار می‌گیرد، افزود: در محل جدید بازار هفتگی فومن، نماز‌خانه، سرویس‌های بهداشتی و… ساخته می‌شود.

وی با تصریح بر اینکه زمین جدید فوتبال چمن مصنوعی فومن تحویل موقت شده است، گفت: این چمن به صورت رسمی تا ماه‌های آینده قابل بهره‌برداری است و برای شهرداری درآمدزایی دارد.

علیدوست از اتمام ساخت بلوار علامه طباطبایی خبر داد و گفت: ساخت آب‌بند منطقه حاجی‌آباد نیز برای جلوگیری از سیلاب 70 درصد پیشرفت دارد.

وی ساخت این آب‌بند را در برطرف شدن نگرانی‌های مردم و جلوگیری از سیل تأثیرگذار دانست و تصریح کرد: تاکنون در شهر فومن 2.5 میلیارد تومان پروژه آسفالت انجام شده است.

این مسئول از برگزاری جشن میلاد امام زمان (عج) از سوی شهرداری فومن در میدان ولی‌عصر (عج) این شهر خبر داد و تصریح کرد: جشن بزرگ میلاد منجی عالم بشریت در ساعت 21 روز سه‌شنبه برگزار می‌شود.

وی احداث دو پارک جنگلی در شهر فومن را از دیگر پروژه‌ها عنوان کرد و متذکر شد: برای احداث دو پارک جنگلی با کمک نماینده شهرستان در مرحله اخذ زمین هستیم./عرفان منصوریان

 1. مجید گفت:

  باسلام و خسته نباشید ،،اول صحبتم با بحجت نیوزه که اصلان خبراش بروز نیست این خبر که شما گذاشتید مال چند روز قبل بعدشم که شما اصلان خبراتون درمورد عمران و ابادانی شهر نیست خبرای که میتونه تحول ایجاد کنه تو فومن رسانه تو خیلی از شهرها کارای بزرگی داشته من نمیخوام خبر دیگه ای رو براتون مثال بزنم ولی ازشما خیلی به روز تر وجلوتر هستن ،،،مثلان شما کم کمش میتونید از مسولین تاریخ جمع کردن سه شنبه بازار رو بگیرید که اوناهم قول بدن نشد اینو رسانه ای کنید به نظرم کم بیش کم کاری از شماهم هست

 2. حمید گفت:

  آن جایی که شهرداری تو کمربندی در نظر گرفته خیلی دور و از مرکز شهر پرته.باور نمی کنم که کسی برای خرید آنجا برود.

  • مجید گفت:

   من از پدرم سوال پرسیدم درمورد همین سه شنبه بازار میگفت قبلان جلو مسجد بالامحله بوده و مردم تو اون دوره میگفتن در جای فعلی خبری نخواهد شد یعنی کاسبی ضعیف تر میشه در حالی که جا افتاد و از اونوراین منطقه ابادتر شد ،،وبه نظرم برای گسترش شهر فومن یه همچین چیزی نیازهست که زودتر انتفال بدن ،،،