کد خبر: 25889تاریخ انتشار : ۱۴:۵۵:۴۹ - یکشنبه ۱۰ خرد ۱۳۹۴

آخر هفته خونین در جاده‌های گیلان

تصادفات روز جمعه در گیلان موجب کشته شدن ۷ نفر شد. در اثر  برخورد  یک دستگاه خودرو ی ۲۰۶ با یک دستگاه موتور سیکلت در صومعه‌سرا موجب مرگ راکب ۳۸ ساله موتورسیکلت و و دو نفر از سرنشینان خودروی  سواری شد که یک زن و کودکی ۱۰ ساله به علت شدت جراحات وارده در دم […]

تصادفات روز جمعه در گیلان موجب کشته شدن ۷ نفر شد.

در اثر  برخورد  یک دستگاه خودرو ی ۲۰۶ با یک دستگاه موتور سیکلت در صومعه‌سرا موجب مرگ راکب ۳۸ ساله موتورسیکلت و و دو نفر از سرنشینان خودروی  سواری شد که یک زن و کودکی ۱۰ ساله به علت شدت جراحات وارده در دم کشته و راننده خودرو نیز مصدوم شد.

بنابراین گزارش، در اثر برخورد یک دستگاه پراید با موتور سیکلت در شهرستان شفت و برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با گاردریل در بخش خمام شهرستان رشت موجب کشته شدن دو راکب موتور سیکلت گردید.

همچنین عدم توانایی راکب موتورسوار در کنترل یک دستگاه موتورسیکلت مخصوص پیست در تالش موجب سقوط وی به دره شد که راکب به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

به گزارش ایسنا٬ در جاده لاکان رشت بر اثر تصادف بین یک دستگاه پراید با ۴ نفر سرنشین و یک دستگاه خودروی ال ۹۰، موجب کشته شدن زنی ۵۰ ساله و مجروح شدن سایر سرنشینان پراید شد./ایسنا