کد خبر: 25883تاریخ انتشار : 14:42:50 - یکشنبه 31 مه 2015

با خواسته‌های مردم،دستگاه دیپلماسی از خطوط قرمز عبور نمی کند

فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع زائران پیاده مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: فقط آمدم که عرض کنم شما عشقتان را به آرمان امام (ره) و انقلاب نشان دادید و افتخار امام (ره) و کشور هستید. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ سردار محمد عبدالله پور با حضور در جمع زائران […]

فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع زائران پیاده مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: فقط آمدم که عرض کنم شما عشقتان را به آرمان امام (ره) و انقلاب نشان دادید و افتخار امام (ره) و کشور هستید.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایسنا ؛ سردار محمد عبدالله پور با حضور در جمع زائران پیاده مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) در لوشان با آنان دیدار و گفتگو کرد.

وی تصریح کرد: فقط آمدم که عرض کنم شما عشقتان را به آرمان امام (ره) و انقلاب نشان دادید و افتخار امام (ره) و کشور هستید.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هیچکس در این کشور حق عبور از آرمان ها و ارزش ها را ندارد گفت: با خواسته های شما دستگاه دیپلماسی از خطوط قرمز عبور نمی کند.

سردار عبدالله پور یادآور شد: موضع ما در خصوص مذاکرات همان موضع رهبری عزیزمان است.

وی یادآور شد: کاروان پیاده مرقد امام(ره) از فعالیت‌های فرهنگی در استان محسوب می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان تعداد راهیان مرقد امام(ره) را 313 نفر خواند و گفت: هر کدام از زائران با حضور بر مزار یک شهید به نیابت از شهدا به طرف مرقد امام(ره) حرکت می‌کنند.

به گزارش ایسنا؛ کاروان پیاده حرم مطهر امام(ره) که از روز سه شنبه حرکت خود را از مصلی امام خمینی(ره) رشت آغاز کرده است پس طی طریق مسیر ۴۰۰ کیلومتری رشت- تهران طی ۱۱ روز با پای پیاده به حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مشرف خواهند شد