کد خبر: 25850تاریخ انتشار : 19:03:37 - شنبه 30 مه 2015

اعتراض تند امام جمعه موقت رشت به ادعای بازدید از مراکز نظامی

جت الاسلام غلامرضا شفیع زاده در خطبه های نمازجمعه شهر رشت، با تبریک میلاد پربرکت امام عصر(عج)، اظهار کرد: همه مراکز دینی و سیاسی دنیا پیگیر آمدن موعودی برای نجات بشریت هستند. وی افزود: منتظر واقعی باید روح انتظار را در خود احیا کند و پیوسته با یاد امام غایب از نظر زیارت آل یاسین، […]

جت الاسلام غلامرضا شفیع زاده در خطبه های نمازجمعه شهر رشت، با تبریک میلاد پربرکت امام عصر(عج)، اظهار کرد: همه مراکز دینی و سیاسی دنیا پیگیر آمدن موعودی برای نجات بشریت هستند.

وی افزود: منتظر واقعی باید روح انتظار را در خود احیا کند و پیوسته با یاد امام غایب از نظر زیارت آل یاسین، دعای ندبه و عهد را بخواند و بر غیبت او تأسف داشته باشد.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به روز جوان، معضل بیکاری و ازدواج را از مشکلات جوانان برشمرد.

شفیع زاده با تقدیر از سربازان گمنام کشور، بیان کرد: سربازان گمنام این مملکت با بهترین روش خنثی سازی توطئه ها و کنترل اطلاعاتی مرزها را برعهده دارند.

وی با اشاره به تجاوز عربستان به یمن، آل سعود را رژیم کودک کشی معرفی کرد که با قدرت پدافندی و چریکی انصارالله روبه رو شده است.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه ۳۰۰ هزار نیروی بسیجی انصارالله یمن عربستان را به پای میز مذاکره کشانده است، گفت: عربستان باید تمام خسارات مالی و جانی این جنگ را اعاده کند و به عنوان متجاوز به شورای عالی امنیت معرفی شود.

وی به تاریخ ارتباط عربستان با جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: عربستان همیشه نسبت به ایران رفتار بی ادبانه ای داشته و تحریک قومیت ها را در دستور کار دارد.

شفیع زاده با اشاره به مذاکرات هسته ای، شرط بازدید از مراکز نظامی ایران توسط ۱+۵ را معادل سازی عراقی دیگر در ایران اسلامی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه اسرائیل و آمریکا از ترس موشک های شهاب ایرانی خواب ندارند، افزود: اگر ۱۰۰۰ هواپیمای اسرائیلی هم به سمت ایران بیاید یکی هم سالم برنخواهد گشت.

امام جمعه موقت رشت در پایان با با اشاره به رحلت رهبر کبیر انقلاب، امام را امین و مورد اعتماد مردم معرفی کرد و گفت: امام با اثبات تفکر نه شرقی، نه غربی به نهضت های آزادی بخش جهان اسلام جانی دوباره داد./کاسپین