کد خبر: 25848تاریخ انتشار : 19:02:03 - شنبه 30 مه 2015

جدیدترین تغییرات مدیریتی در سطح استان گیلان

صبح مشرق نوشت : در ۴۸ ساعته گذشته گیلان شاهد انتصاب بیش از شش عنوان پست مدیریتی، مشاوره‌ای و کارگروهی مهم بود. ۱- فاطمه قدیمی حرفه به عنوان سیزدهمین فرد و نخستین زن، به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کلانشهر رشت منصوب شد. گفتنی است پیش از این علیرضا حسنی در […]

صبح مشرق نوشت : در ۴۸ ساعته گذشته گیلان شاهد انتصاب بیش از شش عنوان پست مدیریتی، مشاوره‌ای و کارگروهی مهم بود.
۱- فاطمه قدیمی حرفه به عنوان سیزدهمین فرد و نخستین زن، به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کلانشهر رشت منصوب شد.
گفتنی است پیش از این علیرضا حسنی در این پست مشغول به کار بود. حسنی از سیزدهم بهمن سال ۸۰ تا کنون قریب به ۱۴ سال، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت را برعهده داشت.
۲- علیرضا حسنی نیز به عنوان یکی از موفق‌ترین مدیران روابط عمومی در سطح ملی به احتمال زیاد به دفتر شهردار نقل مکان می‌کند تا از این ظرفیت رسانه‌ای و ارتباطات در آن حوه بهره برده شود.
۳- محمدرضا پارسی با حکم «دکتر انوشیروان بندمحسنی‌بند‌پی» رئیس سازمان بهزیستی کشور به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی گیلان منصوب شد.
پارسی پیش از این به عنوان معاون پیشگیری بهزیستی گیلان مشغول به انجام وظیفه بود و سپس در اداره کل بیمه سلامت در معاونت پشتیبانی و معاون درمان بیمه فعالیت می‌کرد.
۴- حسین نحوی‌نژاد مدیرکل پیشین بهزیستی گیلان نیز با حکم رئیس سازمان بهزیستی به عنوان معاون توانبخشی بهزیستی کشور منصوب شد
۵- فرماندار رشت نیز در اقدامی شایسته دبیرخانه اقتصاد مقاومتی شهرستان رشت را راه اندازی و اعضا و دبیر آن را منصوب کرد.
۶- بر اساس شنیده ها صبح دیروز طی حکمی حجت الاسلام محمد براتی مسول روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری رشت با حفظ سمت به عنوان مشاور شهردار رشت در امور روحانیت و رسیدگی به مساجد انتخاب شد.