کد خبر: 25835تاریخ انتشار : 18:51:20 - شنبه 30 مه 2015

شهرداری فومن از صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور بازماند

در دیدار پایانی لیگ دسته سوم فوتبال کشور مرحله دوم – فصل 93/94 تیم مقاومت تهران به همراه رهپویان رضوانشهر به لیگ دسته دوم صعود کنید. به گزارش بهجت نیوز ؛ در هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال کشور دیدارهای همزمان و حساس سه تیم بالای جدول به شرح زیر به پایان رسید : تیم […]

در دیدار پایانی لیگ دسته سوم فوتبال کشور مرحله دوم – فصل 93/94 تیم مقاومت تهران به همراه رهپویان رضوانشهر به لیگ دسته دوم صعود کنید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال کشور دیدارهای همزمان و حساس سه تیم بالای جدول به شرح زیر به پایان رسید :

تیم مقاومت تهران که از تفاضل گل بالاتری نسبت به دو تیم پایینی برخوردار بود توانست با شکست شهدای ساری در ورزشگاه سرداران شمیران تهران مستقیم به لیگ دسته دوم صعود کنید.

تیم رهپویان رضوانشهر که از امتیاز حق میزبانی برخوردار بود با چهار گل توانست از سد عمارت گرگان عبور کند و مستقیم به لیگ دسته دوم صعود کرد.

همچنین تیم ایرانداد تهران در نتیجه ای عجیب با شش گل توانست از سد تیم سوادکوه عبور و به رتبه سومی این دوره از لیگ دست پیدا کند.

اما تیم شهرداری فومن با نتیجه دو بر صفر از تیم شهید کریمی جویبار شکست خورد.تیم شهید کریمی که برای بقا در لیگ دسته سوم فوتبال کشور به میدان آمده بود بازی جانانه ای را از خود به نمایش گذاشت.

شهرداری فومن با کسب این نتیجه در رتبه چهارم لیگ دسته سوم باقی ماند.

تیم محبوب فومنی که با تلاش زیاد عوامل و بازیکنانش تا هفته آخر توانسته بود در کورس این دوره از رقابت ها باقی بماند در مجموع 22 بازی صاحب 12 بُرد و 3 مساوی و 7 باخت شد.

با پایان این دوره از لیگ دسته سوم فوتبال کشور باید منتظر شروع فصل جدید ماند.نقل و انتقالات تیم شهرداری فومن در دوره جدید مطمئنا با حساسیت بیشتری نسبت به فصل قبل انجام خواهد شد. همچنین مسئولین این تیم پیگیر واگذاری تیم شهرداری فومن به یک سرمایه دار فومنی هستند.

با آرزوی موفقیت و خسته نباشید برای همه عوامل ، بازیکنان و از همه مهم تر هواداران تیم شهرداری فومن که در بدترین شرایط جوی و دورترین راه ها همراه تیم شهرشان بودند.