کد خبر: 25723تاریخ انتشار : 19:28:40 - جمعه 29 مه 2015

نقل قول‌های منتسب به سردار نوری تکذیب شد

سپاه ثارالله استان کرمان با انتشار بیانیه ای نقل قول های منتسب به سردار روح الله نوری در خصوص مذاکرات هسته ای را تکذیب کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سایت سپاه ثارالله، براساس این اطلاعیه ، طی روزهای گذشته برخی افراد در شبکه های اجتماعی اینترنتی و اپلیکیشین های […]

سپاه ثارالله استان کرمان با انتشار بیانیه ای نقل قول های منتسب به سردار روح الله نوری در خصوص مذاکرات هسته ای را تکذیب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سایت سپاه ثارالله، براساس این اطلاعیه ، طی روزهای گذشته برخی افراد در شبکه های اجتماعی اینترنتی و اپلیکیشین های موبایلی از سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله در دیدار با جانبازان نقل قول هایی منتشر کرده اند که صحت ندارند و بی اساس است.

این اطلاعیه اعلام می کند که ایشان نه در دیدار با جانبازان و نه در جای دیگر مطلقا اظهار نظری درباره خصوص مذاکرات هسته‌ای نکرده‌اند و جای تعجب است که چنین نسبت‌های دروغی را آشکارا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نسبت می‌دهند.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است، بی شک اینگونه شیطنت های رسانه ای در جهت القای اختلاف میان مسئولان نظام صورت می گیرد و این گونه اخبار مغایر با شعار سال مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت است.

این اطلاعیه تاکید می کند، انتشار هر گونه خبر و یا سخنی از سوی مسئولان سپاه ثارالله کرمان به ویژه فرماندهی این سپاه تنها از طریق سایت رسمی این سپاه صورت می گیرد و تمامی مطالب منتسب به مقام معظم رهبری نیز توسط سایت رسمی دفتر ایشان منتشر خواهد شد.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است، با توجه به تأثیر منفی اینگونه خبرسازی های کذب در افکار عمومی داخل و خارج از کشور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حق پیگرد حقوقی از طریق مراجع قانونی و قضایی را برای خود محفوظ می داند و اقدام لازم را به عمل خواهد آورد.