کد خبر: 25664تاریخ انتشار : 2:45:43 - چهار شنبه 27 مه 2015

رویای قهرمانی تعبیر خواهد شد یا کابوس یک فصل بدون جام؟

قهرمان لیگ دسته سوم فوتبال کشور در بعد از ظهر شنبه آتی از بین سه تیم بالای جدول مشخص خواهد شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال فصل 93-94 بعد از ظهر شنبه 94/3/9 ساعت 16:45 به صورت همزمان برگزار خواهد شد تا قهرمان این مسابقات از بین تیم های […]

قهرمان لیگ دسته سوم فوتبال کشور در بعد از ظهر شنبه آتی از بین سه تیم بالای جدول مشخص خواهد شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال فصل 93-94 بعد از ظهر شنبه 94/3/9 ساعت 16:45 به صورت همزمان برگزار خواهد شد تا قهرمان این مسابقات از بین تیم های مقاومت تهران و رهپویان رضوانشهر و شهرداری فومن معلوم گردد.

برنامه هفته آخر لیگ دسته سوم فوتبال کشور به شرح زیر می‌باشد :

1 – چوکای تالش – امید حسن اباد – ورزشگاه پوریای ولی تالش
2 – شهید کریمی جویبار – شهرداری فومن – شهید کریمی جویبار
3 – رهپویان رضوانشهر – عمارت گرگان – ورزشگاه معلم رضوانشهر
4 – دریای بابل – شهرداری لنگرود – ورزشگاه هفتم تیر بابل
5 – ایرانداد تهران – هیأت فوتبال زیراب – ورزشگاه هویزه تهران
6 – مقاومت تهران – شهدای ساری – ورزشگاه سرداران شمیران تهران

شهرداری فومن که با بُرد آخر توانست فاصله خود را با دو تیم بالایی به حداقل برساند، در صورت پیروزی مقابل شهید کریمی جویبار و در همان حال شکست یا تساوی دو تیم بالایی که به صورت همزمان بازی انها برگزار خواهد شد ، جام قهرمانی را برای فومنی ها سوغات خواهد آورد تا پس از سال‌ها شاهد درخشش یک تیم فوتبال فومنی در سطح مطلوب فوتبال کشور باشیم.

با نگاهی به آخرین تغییرات صورت گرفته در جدول لیگ دسته سوم فوتبال کشور(منطقه یک) براحتی میتوان دریافت که رقابت در بالای جدول برای قهرمانی به شدت نزدیک و تنگانگ است. تفاضل گل برای تیم مقاومت تهران ، امتیاز برابر برای رهپویان رضوانشهر و برد بیشتر و روحیه هجومی تیم شهرداری فومن باعث شده تا این سه تیم همچنان با امید زیاد با هم به رقابت بپردازند.

شهرداری فومن برای آنکه فصل جاری را بدون جام به پایان نبرد محکوم به پیروزی در مقابل تیم شهید کریمی جویبار استان مازندران است هرچند مانند دو تیم رقیب خود از امتیاز میزبانی برخوردار نیست.

اگر بخواهیم کمی احساسی تر صحبت کنیم ؛ باید گفت که شاید روی کاغذ همه چیز الان به نفع شهرداری نباشد.دیدارهایی که شهرداری فومن براحتی سه امتیاز آن را از دست داد هم اکنون گریبان گیر این تیم شده است و اگر بازی مقابل رهپویان رضوانشهر که در 20 دقیقه پایانی به سود رهپویان به اتمام رسید آنگونه تمام نمی‌شد ، هم اکنون اُمید شهرداری برای قهرمانی بیشتر بود.

 حقیقت این است که هیچ یک از هواداران شهرداری فومن در حال حاضر نمی دانند که در روز پایانی و در روز سرنوشت چه چیزی انتظار آنها را می کشد؟رویای قهرمانی تعبیر خواهد شد یا کابوس یک فصل بدون جام؟

  1. مجید گفت:

    انشالله که مزد زحمت شونو میگرن هرچند که از لحاض امکانات وپولی ساپورت نمیشند ولی دعای خیر مردم بالای سر شما و خانوادتون هست و اینو مطمعن باشید یک روزی تو تیم های بزرگتر بازی میکنید و با قرارداد های بهتر،،،