کد خبر: 25659تاریخ انتشار : 2:11:22 - چهار شنبه 27 مه 2015

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد فومن و شفت در حمایت از مردم یمن

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با انتشار پیامی نسبت به جنایت های آل سعود در یمن واکنش ابراز انزجار کرد. به گزارش بهجت نیوز ؛ در متن این پیام آمده است : به نام خدا سوگواره ای برای اسلام ناب محمدی … در عصرحاضر و در پیچ تاریخی پیش روی ،هر […]

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با انتشار پیامی نسبت به جنایت های آل سعود در یمن واکنش ابراز انزجار کرد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در متن این پیام آمده است :

به نام خدا
سوگواره ای برای اسلام ناب محمدی …

در عصرحاضر و در پیچ تاریخی پیش روی ،هر روز و هرشب و قایعی به چشمانمان می آید و گوش های مامستع رخ داداهای می شوند که هر چه بیشتر فقدان بصیرت را نه در منطقه ای خاص بلکه در پهنه گیتی و همه جوامع بشری احساس می کنیم.

غزه مظلوم ، عراق ستمدیده ، سوریه عزیز که مورد هجمه مستکبرین قرار گرفته ، انفجارهای پاکستان و مظلومیت و محرومیت ناتمام مردم افغانستان و حال، مظلومیت یمن مقاوم در تمام این رخ داد ها آن چیزی را که موتور محرک این شرارتهای است محور عبری ، عربی، غربی است . مثلث شومی که یک سر آن اسرائیل غاصب و صهیونیست غیر قابل گذشت و جلادان شاخصی چون شارون و موشه دایان دیروز و پرز و نتانیاهوی امروز .ضلع دیگر این مثلث آمریکا و هم پیمان های اروپایی او و جلادانی مثل بوش و اوباما و مارگراید چه دیروز و کامرون امروز و ضلع سوم وهابیت انگلیسی با سردمداران جانی چون فهد، عبدالله ، سعود الفصیل و شیخ سلمان آلرایمزی امروز و اما درمقابل این مثلث شوم مشت محکم و عزم و عزم راسخی به نام جمهوری اسلامی ایران که بر مبنای تفکر ولایت فقیه وولایت فقیه امام راحل (ره) و سردمداری امام خامنه ای عزیز و سردارانی چون سید عزیزمقاومت سید حسن نصرالله و بدر الدین یمن می باشد . در تمام این وقایع اخیر آن گروهی که ندای اسلام ناب محمدی را سر می دهد محور مقاومت می باشد و آن گروهی که کارشان قتل و خونریزی و غارت و تاراج است.

همان مثلث شوم است و امروز نوک پیکان این جنایت ها یمن مظلوم و مقاوم است در کنار خواب سازمان های بین الملی و بانکی مون رئیس نائم سازمان ملل متحد شب و روزی نیست که از سرزمین پیغمبر(ص) و علی(ع) وحشیان آل سعود بمب ها و موشک ها را بر سر مسلمانان مظلوم نریزند امروز ندای پیغمبر را با گوش جان بشنوید که هر کس صدای مظلومی را بشنود و او را جواب نگوید مسلمان نیست .(من سمع ینادی یاللمسلمین فلمن یجبه فلیس بمسلم)

پیغمبر عزیز که مصداق بارز اشداءعلی الکفار و رحماء بینهم بود مربی بزرگ مقاومت می باشد البته نمونه ای از این مقاومت را سوم خرداد 61 جوانان ما در خرمشهر آفریدند امروز ندای پیغمبران الهی از آدم تا خاتم ندای امامان عزیز و بزرگوار از علی مرتضی تا مهدی صاحب الزمان ندای علمای برحق از شیخ مفید و سید بن طاوس تا امام و بهجت و رهبرفرزانه ،مقاومت در مقابل جور است.

اسلام ناب محمدی امروز مساوی با مقاومت است

اللهم الجعلنی من حزبک فان حزبک هم المفلحون والجعلنی من جندک فان جندک هم الغالبون والجعلنی من اولیائک فان اولیائک لاخوف علیهم ولاهم یحظنون

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحدفومن وشفت