کد خبر: 25647تاریخ انتشار : 15:46:51 - دوشنبه 25 مه 2015

سرهنگ فردین میرزاپور:چهارصد و پنجاه نفر به مرقد امام اعزام می‌شوند

جانشین سپاه ناحیه فومن گفت: همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره) چهارصد و پنجاه نفر به مرقد امام اعزام می‌شوند. سرهنگ فردین میرزاپور، در گفت‌وگو با بهجت نیوز اظهار کرد: امام خمینی(ره) سرشار از اندیشه‌های نابی بود که جهان را متاثر از اندیشه‌های ناب و زلال خود کرد. وی با بیان اینکه جامعه امروز نیازمند […]

جانشین سپاه ناحیه فومن گفت: همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره) چهارصد و پنجاه نفر به مرقد امام اعزام می‌شوند.

سرهنگ فردین میرزاپور، در گفت‌وگو با بهجت نیوز اظهار کرد: امام خمینی(ره) سرشار از اندیشه‌های نابی بود که جهان را متاثر از اندیشه‌های ناب و زلال خود کرد.

وی با بیان اینکه جامعه امروز نیازمند اندیشه‌های ناب امام خمینی(ره) است، افزود: بهترین تعبیر از شخصیت امام راحل(ره) جمله تاریخی مقام معظم رهبری است که فرمودند «امام(ره) حقیقت همیشه زنده تاریخ است».

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه سال گذشته ششصد نفر از فومن به صورت سواره راهی مرقد امام(ره) شدند، گفت: امسال بر اساس سهمیه‌بندی چهارصد و پنجاه نفر در سالروز رحلت امام خمینی(ره) به مرقد امام اعزام می‌شوند.

میرزاپور با بیان اینکه مسافران مذکور با یازده اتوبوس به تهران اعزام می‌شوند، تصریح کرد: برای اعزام این افراد تمامی تدابیر و نیازسنجی‌های لازم انجام شده و در تلاش هستیم امسال با کیفیت بهتر نسبت به سال گذشته این اعزام را به سرانجام برسانیم.

وی با بیان اینکه سیزده نفر از بسیجیان فومن به صورت پیاده همراه با کاروان پیاده گیلان عازم مرقد امام خمینی(ره) می‌شوند، خاطرنشان کرد: هزینه رفت و آمد کاروان پیاده را شهرداری ماکلوان متقبل شده است.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه یک هیئت عزاداری صبح روز چهاردهم خرداد از جلوی سپاه فومن تا میدان حرکت می‌کند، اظهار کرد: همزمان با چهاردهم خرداد ماه، سالروز ارتحال امام خمینی(ره) مراسم سوگواری این حضرت در پایگاه‌های مقاومت بسیج فومن برگزار می‌شود.

میرزاپور افزود: شعار امسال مقام معظم رهبری که همدلی و همزبانی دولت و ملت است در کاروان سواره مرقد امام خمینی(ره) نمود پیدا خواهد کرد.