کد خبر: 25632تاریخ انتشار : 1:53:12 - چهار شنبه 27 مه 2015

تصمیم شورای آموزش و پرورش شهرستان بود؛اصراری به انتخاب مدرسه توحید نداشتم

نماینده مردم فومن گفت : اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان فومن در حال بررسی مکان های جدید برای دانشکده گردشگری هستند. ناصر عاشوری نماینده مردم فومن در گفتگو با بهجت نیوز با بیان اینکه با پیگیری‌های زیاد توانستیم مجوز یک مرکز علمی و دانشگاهی را برای شهرستان فومن کسب کنیم ، گفت : پس […]

نماینده مردم فومن گفت : اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان فومن در حال بررسی مکان های جدید برای دانشکده گردشگری هستند.

ناصر عاشوری نماینده مردم فومن در گفتگو با بهجت نیوز با بیان اینکه با پیگیری‌های زیاد توانستیم مجوز یک مرکز علمی و دانشگاهی را برای شهرستان فومن کسب کنیم ، گفت : پس از کسب مجوزات لازم 7 هکتار زمین در جاده ماسوله برای این دانشکده اختصاص داده‌ایم.

عاشوی افزود : این دانشکده سومین دانشکده دولتی گردشگری و میراث فرهنگی در کل کشور است که وابسته به هیچ یک از مراکز دانشگاه های آزاد اسلامی و غیرانتفاعی و پیام‌نور نمیباشد و مستقیم زیر نظر دانشگاه گیلان فعالیت خواهد داشت.

وی در ادامه گفت : با توجه به امکانات در نظر گرفته شده برای این دانشکده باید خوابگاه و پارکینگ و سرویس پذیرایی و … را تهیه ببینیم.

عاشوری با اشاره به اینکه هیچ یک از مدارس سطح شهر مناسب این دانشکده نیستند ، تصریح کرد : قصد بر این بود که به طور موقت در بازه ‌ای دو ساله در یکی از مدارس شهرستان این دانشکده را برپا کنیم تا مکان اصلی آن احداث شود.

نماینده مردم فومن با بیان اینکه این دانشکده علمی باعث آبروی شهر می‌شود ، افزود : در زمانی که بنده نماینده مردم انتخاب شدم هیچ مرکز علمی و دانشگاهی در فومن وجود نداشت اما در حال حاضر بالغ بر 6 مرکز علمی و دانشگاهی فعال با 6‌هزار دانشجو وجود دارد.

عاشوری افزود : با تصمیم شورای آموزش و پرورش شهرستان فومن که البته بنده در آن عضویت ندارم ، مدرسه توحید برای مکان دو ساله دانشکده گردشگری انتخاب شد.

وی گفت : ما متوجه نگرانی مردم و اولیا دانش آموزان و فرهنگیان شهر هستیم اما در هر حال انتظار همکاری از این عزیزان برای توسعه و پیشرفت شهر داریم.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنده اصراری به انتخاب مدرسه توحید نداشتم و ندارم و آقای عامر (معاون فرماندار) از پیگیرهای لازم برای انتخاب یک محل جدید خبر دادند.

عاشوری در پایان گفت : تمام سعی مان بر این است که بتوانیم دغدغه های شهروندان شهرستان را در موارد مختلف برطرف کنیم و به همین علت از مردم میخواهیم که در مواقع ضروری کمک حال ما باشند.

  1. ali گفت:

    قرار بود دانشگاه علمی کاربردی بیاد توحید !