کد خبر: 25615تاریخ انتشار : 21:39:02 - دوشنبه 25 مه 2015

وضعیت تورهای سفر به ماسوله و قلعه رودخان به چه شکل است؟+جدول

رفته رفته هرچه به روزهای پایانی سال تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان نزدیک میشویم تعداد مسافران حاضر در شهرستان فومن و خصوصا در ماسوله و قلعه رودخان بیشتر میشوند. به گزارش بهجت نیوز ؛ ماسوله یک شهر کوهستانی تمام‌عیار است. شیب کوچه‌های این شهر آنقدر زیاد است که بعد از پیاده‌روی چند ساعته در معابرش، […]

رفته رفته هرچه به روزهای پایانی سال تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان نزدیک میشویم تعداد مسافران حاضر در شهرستان فومن و خصوصا در ماسوله و قلعه رودخان بیشتر میشوند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ماسوله یک شهر کوهستانی تمام‌عیار است. شیب کوچه‌های این شهر آنقدر زیاد است که بعد از پیاده‌روی چند ساعته در معابرش، عضله‌های پا احساس خستگی و درد می‌کند اما این درد حاصل از پیاده‌روی در این شهر پلکانی بسیار لذت بخش تر از آن است که بخواهید به درد آن فکر کنید!

شهرک تاریخی ماسوله سالهاست که به عنوان مهم ترین قطب گردشگری استان گیلان تبدیل شده است ؛ به طوری که طبق گفته های مدیرکل میراث فرهنگی – صنایع دستی و گردشگری گیلان، پربازدید ترین جاذبه های گردشگری استان، قلعه رودخان – ماسوله معرفی شدند.

حال در نزدیکی روزهای پایان سال تحصیلی و آغاز تابستان مسافران زیادی به سمت این شهرک زیبا سفر خواهند کرد البته در این میان از پتانسیل جذب گردشگر توسط قلعه رودخان نباید غافل شد.

قلعه رودخان طی چند سال اخیر اگر نگوییم بیشتر از ماسوله جذب گردشگر نکرده ؛ مطمئنا کمتر از شهرک تاریخی ماسوله نبوده است.

تجربه سفر به ماسوله و قلعه رودخان به خصوص در تابستان تجربه به یادماندنی و لذت بخش برایتان خواهد بود ؛ گواه صحبت های ما رشد هرساله سفرکنندگان به این مناطق است.

بهرحال این دو قطب گردشگری در شهرستان فومن موقعیتی را برای تورهای گردشگری مهیا کرده که در طول سال انواع تورها را با هزینه ها و امکانات متفاوت برای مسافران تدارک ببینند.

هزینه سفر به ماسوله و همسفر شدن با تورهای این شهر بسته به نوع خدمات تور و مدت زمان آن از 68 هزار تا 293 هزار تومان متغییر است.

البته اگر خارج از وضعیت تورهای گردشگری قصد دارید به شهرستان فومن سفر کنید میتوانید چنین ویلاهای گران قیمتی را هم برای خود رزرو کنید : ویلایی در فومن که کرایه هر شبش ۱ میلیون تومان آب میخورد!