کد خبر: 25423تاریخ انتشار : 3:13:48 - شنبه 23 مه 2015

یادواره 14 شهید فومنی عملیات بیت المقدس در گلزار شهدای فومن برگزار شد

یادواره 14 شهید فومنی عملیات بیت المقدس، فتح خرمشهر دیشب پس از نماز مغرب وعشاء در گلزار شهدای این شهر برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ امام جمعه فومن در این یادواره گفت: عنایت پروردگار، رهبری داهیانه امام خمینی و رشادت های رزمندگان 3 عامل فتح بزرگ و تاریخی خرمشهر بود. صفوی گفت : […]

یادواره 14 شهید فومنی عملیات بیت المقدس، فتح خرمشهر دیشب پس از نماز مغرب وعشاء در گلزار شهدای این شهر برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ امام جمعه فومن در این یادواره گفت: عنایت پروردگار، رهبری داهیانه امام خمینی و رشادت های رزمندگان 3 عامل فتح بزرگ و تاریخی خرمشهر بود.

صفوی گفت : رزمندگان و ایثارگران ما در حماسه فتح خرمشهر با کمترین امکانات و تجهیزات توانستند با دشمنان مقابله کنند و فتح و پیروزی به ارمغان بیاورند و دشمنان را نیز در اهدافشان ناکام بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه حماسه عظیم فتح خرمشهر به ملت ایران عزت داد و این افتخار بزرگ برای ملت ایران به حساب می آید، خاطر نشان کرد : پیام سوم خرداد مدیریت جهادی بود که با عزم و اراده رزمندگان و ایثارگران رقم خورد.

وی بر ضرورت تقویت اعتقادات دینی و اسلامی برای مبارزه با دشمنان اظهار داشت: این امر باعث می شود تا هیچ گونه ترس و نگرانی در مقابله با دشمنان نداشته باشیم و از این طریق دشمنان را به عقب نشینی واداریم.

حجت الاسلام والمسلمین صفوی حفظ دستاوردهای دفاع مقدس را برای دوام و بقای نظام مهم دانست و افزود : تا زمانی که ارزش های انقلاب و دفاع مقدس درجامعه حاکم است جنگ سخت و نرم دشمنان علیه ایران اسلامی به جایی نمی رسد.

وی در خاتمه افزود: هر کجا که به اعتقاد و ایمان بالا و تبعیت از ولایت فقیه به میدان آمدیم پیروزی از آن ما بود و به دستاوردهای خوبی نائل شدیم.