کد خبر: 25419تاریخ انتشار : 3:07:54 - شنبه 23 مه 2015

بسیاری از سرمایه گذاران از بنده نوعی متدین تر هستند!

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نباید نسنجیده قضاوت کرده و فضایی را ایجاد نکنیم که اعتماد مردم از مسئولان سلب شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری با بیان این مطلب افزود: سرمایه گذاران برای به دست آوردن سود سرمایه گذاری می کنند و این سود به نفع تعداد زیادی از مردم […]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نباید نسنجیده قضاوت کرده و فضایی را ایجاد نکنیم که اعتماد مردم از مسئولان سلب شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ناصر عاشوری با بیان این مطلب افزود: سرمایه گذاران برای به دست آوردن سود سرمایه گذاری می کنند و این سود به نفع تعداد زیادی از مردم جامعه است کسی که زیان می کند نمی تواند به مردم سود برساند.

نماینده مردم فومن در مجلس تصریح کرد: کسی که ده کارخانه داشته باشد چه در بخش خصوصی یا دولتی ریخت و پاش‌هایش هم بیشتر است و کسی که هزار نفر را حقوق می دهد سفره اش هم گسترده تر است.

وی ادامه داد: بسیاری از سرمایه گذاران از بنده نوعی متدین تر هستند و وزرا و نمایندگان باید با احتیاط بیشتری موضوع را بررسی کنند و تا موضوع قطعی نشده حرف‌هایی زده نشود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه متاسفانه بد اخلاقی هایی در جامعه به وجود آمده و در حال افزایش است، تاکید کرد: افراد بدون اینکه از موضوع اطلاعات دقیق داشته باشند بر اساس شنیده ها و اطلاعات شخصی خود اظهار نظراتی می کنند و گاه حکم هم صادر می کنند که این موارد به آموزه‌های دینی ما صدماتی وارد می کند؛ خصوصا اگر از طرف مسئولان سیاسی و اجرایی کشور مانند نمایندگان و غیره باشد.

عاشوری خاطرنشان کرد: باید دقت داشت که این اظهارنظرها در سطح ملی و منطقه‌ای و جهانی تاثیر گذار است. تبلغاتی صورت می گیرد که برای نظام و هدف آنها متهم کردن مسئولان است و این کار لطمات زیادی را به کشور وارد می کند همچنین به لحاظ اقتصادی به اعتماد عمومی مردم لطمه می زند.

نماینده مردم فومن با بیان اینکه ما پیرو امام علی (ع) هستیم گفت: حضرت علی (ع) در نامه ای به مالک می نویسد : مالک اگر کسی را شبانگاه در حال گناه دیدی صبحدم او را با آن دید به او نگاه نکن شاید در نیمه شب توبه کرده باشد و صبحدم آن آدم گناهکار نباشد.

وی تصریح کرد: در آیین دادرسی ما اصل بر برداشت است مگر اینکه خلافش ثابت شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می افزاید: اگر این مسائل را در نظر بگیریم در اظهار نظرات همه را متهم نمی کنیم و دزد معرفی نمی کنیم زیرا در این صورت مردم طوری برداشت می کنند که همه دزد و اختلاسگر هستند بنابراین همه را نباید به یک چشم دید.

 1. نام شما گفت:

  مزه دیگه بسه!!!!!!!!!!!

 2. مجید گفت:

  نماینده محترم نمیدونم نمایند کدوم شهرستانی چون میدونم برای فومن نیستی چون اصلان به فکر فومن نیستی ،،،شمای که دم از امام علی میزنی امامون کی و کجا گفته دروغ بگوید ایا شما دارید راه اونارو میرید ،،،بسته بجای این کارا بیا ببین درد چیه بیا ببین مشکل چیه و ما میدونیم شما از همه اینا اکاه هستی ولی پیگیر نیستی شما فقط فکر نکن رفتن تو جمع مردم نشستن واز درد اونا شنیدن مشکل حل میکنه نه شما اگه بخوای یه کاری انجام بدی همه چیز حل میشه مثلان وقتی یه راه جدید یا خیابون جدید احداث میشه همون جا مغازه ایجاد میشه خونه ایجاد میشه و اشتغال هم کنارش شما باید برای مردم ایجاد اشتغال کنی خیلی هم راحته و انگار نمیخواید ،،همچنان داریم از همه شهرها عقب میمونیم

 3. مجید گفت:

  پل که قرابود سه ماه پیش کامل شه نشده این دروغ نیست پهنای باند 3Gکه قول شو داده بودید دروغ نیست سه شنبه بازار که قراربود جمع شه دروغ نیست

 4. نام شما گفت:

  این یک حقیقت است، و می توان از اهالی محل پرس و جو کرد، ایشان همیشه نزدیکی های انتخابات می گوید: جاده این روستا باید آسفالت شود. کارهای اولیه شده، انشا ا… ، (بعد از پیروزی من در انتخابات) جاده این روستا را آسفالت می کنیم. الان برای چندمین سال و چند دهمین وعده است که: جاده …….. در آلیان باید آسفالت شود.
  پول، پست، و مقام و منصب چه ها که نمی کند. خدایا ! بستان حق مظومین را.