کد خبر: 25401تاریخ انتشار : 3:02:00 - شنبه 23 مه 2015

دیدار پیشکسوتان استقلال تهران و منتخب فومن در برگزار شد

مهرداد زهری با اشاره به باخت دو بر یک تیم منتخب فومن در مقابل پیشکسوتان استقلال تهران اظهار کرد: این مسابقه برای بزرگداشت شهدای ورزشکار شهرستان فومن برگزار گردید. پیشکسوت فوتبال کشور در گفتگو با بَهجت نیوز با بیان اینکه گل های استقلال را داوود سعادت و مهدی شیرازی و گل منتخب فومن را بازیکن […]

مهرداد زهری با اشاره به باخت دو بر یک تیم منتخب فومن در مقابل پیشکسوتان استقلال تهران اظهار کرد: این مسابقه برای بزرگداشت شهدای ورزشکار شهرستان فومن برگزار گردید.

پیشکسوت فوتبال کشور در گفتگو با بَهجت نیوز با بیان اینکه گل های استقلال را داوود سعادت و مهدی شیرازی و گل منتخب فومن را بازیکن حریف به ثمر رساند افزود: سعید بیگی،احمد کعبیان پور،مهدی فنونی زاده،مرتضی گروسی،سعید ساکی و علی گوران از سرشناس های پیشکسوتان استقلال در این بازی بودند گفت: این بازی در دو وقت 35 دقیقه ای برگزار گردید.

 وی با تاکید بر دومین حضور تیم پیشکسوتان استقلال تهران در فومن یادآور شد: بازیکنان استقلال تهران پس از ورود خود به گیلان به زیارت شهدای شهرستان فومن آمدند.

زهری با اشاره به دریافت هیچگونه هزینه تیم پیشکسوتان استقلال از فومن برای انجام این بازی افزود: بازیکنان استقلال تهران بخاطر نام شهدای ورزشکار دعوت ما را لبیک گفتند.

وی با تقدیر از حمایت های نماینده فومن،فرماندار ،شهرداری و شورای اسلامی فومن و صومعه سرا و هتل معین و شرکت بهسازان الماس فیامین فومن افزود: تیم پیشکسوتان فومن به بازی ها و تمرینات خود ادامه خواهد داد بازی برگشت این مسابقه تابستان سال جاری در تهران برگزار خواهد شد./عرفان منصوریان

 zohari (2) zohari (3) zohari (4) zohari (5) zohari (6) zohari (7) zohari (8) zohari (9) zohari (10) zohari (11) zohari (12) zohari (13) zohari (14) zohari (15)