کد خبر: 25338تاریخ انتشار : 16:19:03 - پنجشنبه 21 مه 2015

هت‌تریک هلال احمری ها در شهرستان فومن!

نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان فومن در طی چند هفته با نجات سه مورد گزارش شده عملکردی درخشان از خود نشان دادند. به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان فومن‌‌ ؛ پرسنل بیمارستان قلب شهید رجایی تهران در کوه های ماسوله دچار حادثه شدند. طبق اعلام روابط عمومی جمعیت […]

نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان فومن در طی چند هفته با نجات سه مورد گزارش شده عملکردی درخشان از خود نشان دادند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان فومن‌‌ ؛ پرسنل بیمارستان قلب شهید رجایی تهران در کوه های ماسوله دچار حادثه شدند.

طبق اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان فومن ؛ عصر روز جمعه 25 اردیبهشت هنگامی که اغلب گروههای کوهپیمائی در حال پائین آمدن از کوهستان بودند، یک گروه کوهپیمایی که افراد آن را پرسنل بیمارستان قلب شهید رجایی تهران تشکیل میدادند، از مسیر دررام وارد خاک گیلان شده و قرار بود که در همان روز برنامه خود را در شهرک ماسوله به پایان برسانند اما در بین راه مسیر و موقعیت منطقه خود را گم کردند.

همانند حوادث دو هفته قبل، خبر این حادثه نیز به نجاتگران کوهستان جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد و آنها نیز بوسیله تماس تلفنی با افراد حادثه دیده و ارزیابی داده های موجود ، تصمیم به اعزام برای یافتن مفقودی ها گرفتند.

تیم شش نفره نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان فومن سرانجام پس از بررسی های زیاد و پیمودن مسیرهای طولانی در ساعت 03:45 وارد منطقه خلیل دشت شده و تیم چند نفره پرسنل بیمارستان شهید رجایی تهران را به صورت سالم و مطلوب پیدا میکند.

قابل ذکر است که در جمعه قبل‌تر ۱۱ اردیبهشت یک مرد ۶۳ ساله که صعود انفرادی نیز داشته و در منطقه کله قندی دچار عارضه قلبی شده توسط همین تیم شش نفره نجات یافتند.همچنین پیش از تیم کوهنوردان زنجانی که در کوه های ماسوله مفقود شده بودند بازهم با تلاش ها و پیگیرهای اعضای نجاتگر هلال احمر شهرستان فومن نجات پیدا کردند.

بدین تریتیب هت‌تریک سه هفته ای زحمشت کشان جمعیت هلال احمر فومن با موفقیت به پایان رسید ؛ با آرزوی صحت و سلامتی برای این عزیزان.