کد خبر: 25094تاریخ انتشار : 3:18:02 - یکشنبه 17 مه 2015

مسابقات کاراته و رشته کی‌وان با حضور تیم‌های خارجی در فومن برگزار شد

بهرام سلجوقی گفت : مسابقه چندجانبه کاراته و رشته کی وان با حضور تیم هایی از ایران ، ارمنستان ، گرجستان و قره‌باغ در فومن برگزار شد. بهراح سلجوقی ، مسئول برگزاری این مسابقه چند جانبه در گفتگو با بهجت نیوز با اعلام این خبر ، افزود : این مسابقات بمناسبت روز مبعث پیامبر اکبر(ص) […]

بهرام سلجوقی گفت : مسابقه چندجانبه کاراته و رشته کی وان با حضور تیم هایی از ایران ، ارمنستان ، گرجستان و قره‌باغ در فومن برگزار شد.

بهراح سلجوقی ، مسئول برگزاری این مسابقه چند جانبه در گفتگو با بهجت نیوز با اعلام این خبر ، افزود : این مسابقات بمناسبت روز مبعث پیامبر اکبر(ص) در سال شهید رجایی شهرستان فومن برگزار شد.

وی با بیان اینه این مسابقان قرار بود در ابتدا در منطقه آزاد انزلی برگزار شود ، گفت : به دلیل هماهنگی های از پیش صورت گرفته قرار بود که این مسابقات با حضور این ورزشکاران در انزلی برگزار شود اما مسئولان این شهرستان یک هفته جلوتر مسابقات را لغو کردند.

سلجوقی افزود : به دلیل اینکه ورزشکاران خارجی اقدام به دریافت پاسپورت و مجزوات لازم جهت اقامت در ایران را دریافت کرده بودند، ما تصمیم گرفتیم که به جهت حفظ آبرو پذیرای این ورزشکاران در فومن باشیم.

وی ادامه داد : تصمیم ما بر این شد که پس از هماهنگی های لازم با شهردار و فرماندار و برخی مسئولان دیگر این مسابقات را در فومن برگزار کنیم تا هم تمرین خوبی برای ورزشکاران ما باشد و هم ورزشکاران خارجی با استان و شهر ما بیشتر آشنا شوند.

وی در پایان از همه نفراتی که در برگزاری این مسابقات کمک مادی و معنوی کرند تقدیر و تشکر کرد.

  1. درود بر استاد عزیز بهرام سلجوقی