کد خبر: 25073تاریخ انتشار : 2:32:09 - یکشنبه 17 مه 2015

برنامه فراخوان گردان بیت المقدس حوزه شهری شهید دستغیب فومن برگزار شد

فرمانده حوزه شهری شهید دستغیب فومن گفت : انقلاب اسلامی ایران انقلابی مبتنی بر دین خدا ، که سکاندار آن مرجع تقلیدی بود که تمام داشته‌هایش را وقف این انقلاب کرد. سروان علی‌نقی پارسا ، فرمانده حوزه شهری شهید دستغیب فومن با بیان اینکه انقلاب اسلام ایران در خدمت مظلومان جهان خواهد بود ، گفت […]

فرمانده حوزه شهری شهید دستغیب فومن گفت : انقلاب اسلامی ایران انقلابی مبتنی بر دین خدا ، که سکاندار آن مرجع تقلیدی بود که تمام داشته‌هایش را وقف این انقلاب کرد.

سروان علی‌نقی پارسا ، فرمانده حوزه شهری شهید دستغیب فومن با بیان اینکه انقلاب اسلام ایران در خدمت مظلومان جهان خواهد بود ، گفت : ملت‌های مسلمان با حضور در عرصه مقاومت پیروز میدان خواهند شد.

پارسا تصریح کرد : تحمیل جنگ به مردم یمن هم ان شاءالله نتیجه ای جز سرنوشت صدام برای متجاوزان در پی نخواهد داشت و آمریکا که عامل مستقیم این جنایت است با از دست دادن عروسک کوکی خود، آل سعود برای همیشه از منطقه طرد خواهد شد.

وی افزود : آنچه بیش از هر چیز مجاهدان این جبهه ها را دلگرم می کند و پیروزی آنان را سرعت می بخشد استحکام جمهوری اسلامی و تکامل این الگوی رهایی بخش است.

وی با اشاره به حمایت‌های مردمی از انقلاب گفت: تمام قلدرها و صاحبان زر و زور عالم با حمایت از حمله‌ها و عملیات سراسر نظامی صدام در مقابل این انقلاب نوپا ایستادند.

به گفته وی ؛ در هشت سال جنگ تحمیلی 230 هزار شهید با میانگین سنی 22 سال تقدیم اسلام شد.

سروان پارسا سپس با بیان اینکه برگزاری فراخوان گردان بیت المقدس حوزه شهری ، گفت : این فراخوان به جهت حفظ آمادگی برای اجرای برنامه های گردان در طول سال تهیه دیده شده است.

وی در پایان گفت : فراخوانی نیروهای بسیجی حوزه شهید دستغیب طبق برنامه ابلاغیه کشوری است که به ما اعلام شده و ما موظف هستیم که در سه ماه اول سال نیروهای خود را سنجش و آنها را برای مواقع لزوم آماده نگه داریم.