کد خبر: 25066تاریخ انتشار : 16:18:32 - شنبه 16 مه 2015

نمایش “پیله ای برای پروانگان” در سالن اداره ارشاد فومن برگزار خواهد شد

نمایش “پیله ای برای پروانگان” کاری از گروه هنرهای نمایشی روزنه آبی شهرستان صومعه سرا در سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فومن برای عموم به اجرا در می آید. به گزارش بهجت نیوز به نقل از SCNA : نمایش “پیله ای برای پروانگان “ کاری از گروه هنرهای نمایشی روزنه آبی شهرستان صومعه سرا […]

نمایش “پیله ای برای پروانگان” کاری از گروه هنرهای نمایشی روزنه آبی شهرستان صومعه سرا در سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فومن برای عموم به اجرا در می آید.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از SCNA : نمایش “پیله ای برای پروانگان “ کاری از گروه هنرهای نمایشی روزنه آبی شهرستان صومعه سرا به مدت ۴ روز از ۲۸ اردیبهشت در سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فومن در ساعت ۱۸:۳۰ برای عموم به اجرا در می آید.

نویسنده و کارگردان این اثر مهدی مهربان می باشد که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فومن و ریاست محترم اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فومن جناب آقای حسین شهید زاده برای اولین بار در شهرستان فومن اجرا می شود.

مهدی مهربان برای این نمایش از بازیگران حرفه ای استان گیلان از جمله :رضا عباسی ، مینا خداخواهان ، محسن شکوفنده و لیلا مهربان استفاده کرده است.

سیده سعیده موسوی منشی صحنه و لباس ، محمد نامور اجرای دکور،پریسا ایران پرست موسیقی و گریم خانم ها ، رضا اخلاقی نور و گریم آقایان ، رامین رحیمی مدیر صحنه و رقیه ساجدی مدیر برنامه ریزی این نمایش را به بر عهده دارند.