کد خبر: 25063تاریخ انتشار : 16:15:38 - شنبه 16 مه 2015

مردم در ساخت مصلای نماز جمعه مشارکت کنند

امام جمعه فومن خواستار مشارکت مردم در ساخت مصلای نماز جمعه این شهر شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت‌الاسلام سید محمدحسن صفوی امروز در نماز جمعه این شهر با تبریک مبعث پیامبر (ص) اظهار کرد: بعثت مهم‌ترین اتفاق تاریخ بوده و حضرت محمد (ص) نعمت بی‌نظیر خداوند برای مسلمانان و مردم جهان است. امام […]

امام جمعه فومن خواستار مشارکت مردم در ساخت مصلای نماز جمعه این شهر شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت‌الاسلام سید محمدحسن صفوی امروز در نماز جمعه این شهر با تبریک مبعث پیامبر (ص) اظهار کرد: بعثت مهم‌ترین اتفاق تاریخ بوده و حضرت محمد (ص) نعمت بی‌نظیر خداوند برای مسلمانان و مردم جهان است.

امام جمعه فومن با تصریح براینکه عفت و کرامت زنان باید از سوی مردان حفظ شود اظهار کرد: پیروزی اسلام بر کفار وعده خداوند است.

وی با اشاره به اولیایی بودن نبوت حضرت محمد(ص) گفت: مبعث بزرگ‌ترین رویداد زیبای بشریت است که باید به آن افتخار کرد.

صفوی بزرگ‌ترین مقام را هدایت و رهبری دانست و تصریح کرد: انسان‌ها باید کرامتی که خداوند به آنها عطا کرده را حفظ کنند.
این مسئول بر ضرورت همدلی و همزبانی مسلمانان دنیا تاکید کرد و یادآور شد: شر مشرکان و کفار و دشمنان اسلام به خودشان باز گردانده شده است.

خطیب جمعه فومن خدا را ناظر بر اعمال انسان‌ها دانست و گفت: استکبار در مقابل انقلاب اسلامی مدت‌هاست که صف‌آرایی کرده و اکنون عربستان نمونه‌ای از این صف‌آرایی است.

وی درباره برگزاری نمایشگاه کتاب اظهار کرد: نمایشگاه کتاب بزرگ‌ترین حرکت فرهنگی کشور است و نقش مهمی در فرهنگ و علم جامعه دارد.

صفوی خواستار کمک به ساخت مسجد شد و خاطرنشان کرد: مصلای فومن متعلق به تمام مردم و مومنان است و همه باید در ساخت آن شریک باشند./عرفان منصوریان