کد خبر: 24842تاریخ انتشار : 2:34:35 - چهار شنبه 13 مه 2015

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در فومن حضور یافت

ابراهیم طاهر نژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ادامه برنامه های شهرستانی خود با حضور در گلزار شهداء فومن به مقام شامخ شهدا این شهرستان ادای احترام نمود . به گزارش بهجت نیوز ؛ طاهر نژاد در ادامه به اتفاق محمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان فومن با حضور در دفتر […]

ابراهیم طاهر نژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ادامه برنامه های شهرستانی خود با حضور در گلزار شهداء فومن به مقام شامخ شهدا این شهرستان ادای احترام نمود .

به گزارش بهجت نیوز ؛ طاهر نژاد در ادامه به اتفاق محمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان فومن با حضور در دفتر فرماندار فومن با ایشان دیدار و ملاقات کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این دیدار ضمن ارائه برنامه های پیشنهادی برای تشکیل شورای فرهنگ ایثار وشهادت ورسیدگی هرچه بهتر به امورایثارگران بر مشارکت هرچه بیشتر دستگاهها بویژه فرماندار وامام جمعه و سایر دستگاهای وادارات دولتی  در برگزاری طرح سپاس از خانواده های معظم شهداء وایثارگران تاکید کرد.

همچنین طاهرنژاد با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن طی دیداربا همکاران، مطالبی را در رابطه با رسالت وجایگاه بنیاد مطرح کردند و با تنی چند از خانواده شهدا و ایثارگران نیز دیدار و از نزدیک به مشکلات آنان رسیدگی نمود.