کد خبر: 24810تاریخ انتشار : 15:19:52 - چهار شنبه 13 مه 2015

جایگاه دوم CNG سود زیادی برای شهرداری خواهد داشت/اِلمان‌های اصلی پارک فومن تغییر نخواهد کرد

رئیس شورای شهر فومن گفت : برنامه هایی برای اصلاح پارک فومن در حال تهیه است و به زودی در این پارک تغییراتی نوآورانه ایجاد خواهد شد. علیرضا علیدوست ، رئیس شورای شهر فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز با بیان اینکه شهرداری در منطقه بلوار کاشانی یک زمین مالکیتی داشت که آنجا محلی برای […]

رئیس شورای شهر فومن گفت : برنامه هایی برای اصلاح پارک فومن در حال تهیه است و به زودی در این پارک تغییراتی نوآورانه ایجاد خواهد شد.

علیرضا علیدوست ، رئیس شورای شهر فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز با بیان اینکه شهرداری در منطقه بلوار کاشانی یک زمین مالکیتی داشت که آنجا محلی برای زباله شده بود و حاصلی جز تهدید علیه بهداشت محیط، ایجاد مزاحمت و ناملایمتی برای مردم آن منطقه نداشت ، اظهار کرد: شورای دوره چهارم برآن شد که در آن زمین CNG شماره دو را احداث نماید.

وی با بیان اینکه cng دارای 8 نازل است، افزود: در حال حاضر بالای 80 درصد کار آن انجام شده که می‌تواند به عنوان یک منبع درآمدی پایدار باشد.

رئیس شورای شهر فومن گفت: اگر بخواهند این جایگاه را به شرکت‌های بهره بردار خصوصی واگذار نمایند ماهی حدود 60 میلیون تومان به عنوان سهم خود دریافت می‌کنند که حدود 720 میلیون تومان در سال برای شهرداری منفعت خواهد داشت.

علیدوست با بیان اینکه درآمد حاصل از آن به عنوان منابع درآمدی پایدار استفاده می‌شود، تصریح کرد: می توان پول آن را صرف عمران و آبادی شهر کرد.

وی با بیان اینکه نهر خیابان شاهد در حال بازسازی‌ست و کار عملیات آن انجام شده که در طی دو ماه آینده به بهره برداری می رسد، خاطرنشان کرد: با باسازی نهر آب های سطحی روان گرد را می‌گیرد، فاضلاب و آب های سطحی جایگاه به آنجا هدایت می شود که بخشی از آب گرفتگی بلوار کاشانی کاهش می یابد.

این عضو شورای شهر فومن با بیان اینکه در بودجه سال 94 پیش بینی شده که پارک مرکزی شهر بهسازی شود، اظهار کرد: دومین جلسه کارشناسی از سلسله جلسات کارگروه بهسازی پارک فومن با حضور دکتر علی مرادی برگزار شد.

علیدوست با بیان اینکه فضای عمومی در راستای منزلت شهر و شهروندان فومن در پارک ایجاد می‌شود تا همه بتوانند از آن استفاده نمایند، افزود: برای اجرای این طرح تمامی مجسمه‌ها، نمادها و اِلمان‌ها و آرمان‌هایی که در سطح شهر است حفظ می‌شود و درختی بریده نمی شود و فضای کلی پارک حفظ می‌شود و قسمت‌های زشت و مزاحم برداشته می‌شود.

وی با بیان اینکه پارک کودک زیر 12 سال در پارک فومن طراحی خواهد شد، گفت: در پارک یک سکو برای برگزاری مراسمات دارد که خود این پارک یک نماد ملی است.

رئیس شورای شهر فومن در خصوص وضعیت طرح پارک آبی فومن توضیح داد : کمیسیون های مرتبط پیگیر ساخت پارک آبی هستند و منتظرند که زمینی شناسایی شود تا آن طرح در آنجا اجرا شود.

علیدوست با بیان اینکه در خصوص وضعیت دکل‌های رایتل فضایی در جنب مسجد بالامحله درخواست شده بود که آن فضا مناسب نبود و خواستیم که شرکت کاربر فضای دیگری معرفی نماید تا ما به آنها واگذار نماییم، خاطرنشان کرد: البته فضایی در منطقه چهاردختران بود که آنجا همسایه‌ها علیه شرکت و شهرداری شکایت کردند که آلودگی بهداشتی ایجاد می‌کند و مضر است.

  1. همشهری گفت:

    با نزدیکتر شدن به انتخابات مجلس ، فعالیت رسانه ای آقا رئیس هم زیاد شده؟؟؟!!!

  2. نام شما گفت:

    باسلام و خسته نباشد امید دارم کارای که میگید رو انجام میدید ،،اگه اشتغال به کار باشه اولین سودش هیچ جوونی برای کار از شهر خارج نمیشه اگه این همه جوان فومنی برگردن به شهرشون ما هم فومن پر رونق هم ابادانی بیشتر هم ارزش ملک هامون میر بالاتر از خود کفا تر هم میشیم ما حتما نباید گردشگر داشته باشیم اگه کار باشه و از ظرفیت استفاده شه درامد هم میره بالاتر و شهر تو رکود باقی نمیمونه خدار شکر که فومن هر ساله بیشترین گردشگرم داره ،،به امید شهری اباد