کد خبر: 24802تاریخ انتشار : 4:02:58 - چهار شنبه 13 مه 2015

از نظرات و پيشنهادات جوانان نخبه شهرستان استقبال می‌کنيم

فرماندار فومن در نشست ساماندهي امور جوانان ، خدمات رساني به جوانان و امور آنها را بسيار مهم دانست و گفت: توجه به جوانان امري مهم است و به جلسات بدون نتيجه علاقه‌اي ندارم و هدف ما کمک به جوانان است. به گزارش بهجت نیوز ؛ ميرشمس مومني‌زاده اشتغال، تحصيل، ازدواج، نشاط و … را […]

فرماندار فومن در نشست ساماندهي امور جوانان ، خدمات رساني به جوانان و امور آنها را بسيار مهم دانست و گفت: توجه به جوانان امري مهم است و به جلسات بدون نتيجه علاقه‌اي ندارم و هدف ما کمک به جوانان است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ميرشمس مومني‌زاده اشتغال، تحصيل، ازدواج، نشاط و … را از مطالبات جوانان دانست و گفت: جوانان به غني‌سازي اوقات فراغت و اشتغال مناسب نيازمند هستند.

وي با تصريح بر اينکه جوانان خود بايد در برنامه‌ريزي و موفقيت نيز پيشرو و تصميم‌گير باشند، افزود: از نظرها و پيشنهادات جوان‌هاي نخبه شهرستان استقبال مي‌کنيم.

رئيس اداره ورزش و جوانان فومن نيز در نشست مذکور با بيان اينکه در هفته جوان از جوانان نخبه فومن تجليل مي‌شود، اظهار کرد: سن تجليل‌شوندگان از 15 تا 29 سال است.

منصور غفاري با اشاره به وسعت حوزه جوانان افزود: معضل بيکاري، ازدواج و اعتياد از مهم‌ترين مقوله‌هاي حوزه جوانان است.
وي فومن را داراي استعداد و شخصيت‌هاي برجسته خواند و يادآور شد: ظرفيت علمي و فرهنگي ورزشي در فومن در سطح مطلوبي وجود دارد.

رئيس اداره ورزش و جوانان فومن با اشاره به نزديکي هفته جوان يادآور شد: هفته جوان با شعار جوان باوري و جوان ياوري آغاز مي‌شود و اداره ورزش و جوانان براي غني‌سازي اوقات فراغت جوانان برنامه‌هاي متنوعي را اتخاذ مي‌کند.

سرهنگ علي توشه فرماندهي سپاه ناحيه فومن با اشاره به جنگ فرهنگي دشمنان عليه جوانان مومن ايران اسلامي، اظهار کرد: حرکات خصمانه دشمنان ايران و اسلام ايمان و عقايد و آرامش جوانان ايران زمين را نشانه رفته است.

وي افزود: رو در روي دشمن ايستاده‌ايم و يک گام از مواضع خود عقب‌نشيني نمي‌کنيم.

فرمانده سپاه ناحيه فومن به تشکيل گروه‌هاي بسيجي براي مقابله با جنگ‌هاي نظامي و فرهنگي دشمنان اشاره کرد و ادامه داد: جوانان و بسيجيان ايران آماده مقابله و مبارزه با دشمنان هستند.

وي از حضور 7 هزار نفر در حلقه‌هاي صالحين فومن خبر داد و گفت: بايد با هجمه‌هاي فرهنگي دشمنان برخورد جدي و زيربنايي شود.

فرمانده سپاه ناحيه فومن ساخت پنج سالن ورزشي در فومن را از اقدام‌هاي اين نهاد در دو سال اخير عنوان کرد و يادآور شد: اين سالن‌ها در دهستان‌ها و شهر فومن ساخته شده است.

وي خواستار حرکت‌هاي جدي و انديشمندانه در مقابل حرکت‌هاي دشمنان شد و خاطرنشان کرد: حرمت خون هزاران شهيد اين مرز و بوم بايد حفظ شود و دشمنان به ظاهر انسان‌دوست ملت‌هاي مسلمان هيچ رحمي در وجودشان نسبت به ديگران وجود ندارد./مسعود بهاری