کد خبر: 24779تاریخ انتشار : 3:44:49 - چهار شنبه 13 مه 2015

بسیج سازندگی سپاه فومن همواره پیشتاز در کارهای جهادی بوده است

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن : دستاوردهای کم نظیر بسیج سازندگی سپاه فومن مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت. ناصر جوانمرد ، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن در گفتگو با بهجت نیوز با بیان اینکه به لطف خدا و به همت بسیجیان این خطه شهید پرور، توانسته‌ایم گام‌های هر چند کوچک در […]

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن : دستاوردهای کم نظیر بسیج سازندگی سپاه فومن مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت.

ناصر جوانمرد ، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن در گفتگو با بهجت نیوز با بیان اینکه به لطف خدا و به همت بسیجیان این خطه شهید پرور، توانسته‌ایم گام‌های هر چند کوچک در راستای تحقق شعار سال برداریم ، افزود : امیدواریم که مجموع فعالیت های انجام شده مورد رضایت خداوند کریم و خشنودی آقا امام زمان(عج) و نایب برحقش،امام خامنه ای قرار گرفته باشد.

وی ادامه داد : بسیج سازندگی در حوزه های مختلف ماموریتهای خوبی انجام داده، چه در حوزه مدارس همچون رنگ آمیزی و زیبا سازی مدارس و چه در حوزه های بهداشت و درمان، منابع طبیعی و آبخیزداری، بسیج سازندگی کارهای چشمگیر و متنوعی انجام داده است.

جوانمرد با تشریح چند پروژه اخیری که توسط بسیج سازندگی صورت گرفته ، گفت :  بسیج سازندگی سپاه فومن همواره پیشتاز در کارهای جهادی بوده و در صحنه ی اقتصادی و عمرانی نیز در حال حاضر با فعالیت های جهادی و اجرای طرح های عمرانی کوچک در مناطق مختلف شهرستان به عمران و آبادانی کمک می کند.

وی افتتاح کارگاه قارچ 20 تنی و همچنین احداث منزل مسکونی 72 متری با اعتبار 25 میلیون تومانی ، برگزاری یادواره 9 شهید جهادگر و امدادگر شهرستان فومن و همچنین همایش تجلیل 42 نفر از جهادگران عرصه سازندگی و اقتصاد مقاومتی را از جمله پروژه‌ها و برنامه های چند وقت اخیر بسیج سازندگی برشمرد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن در پایان گفت : بسیج سازندگی در عرصه هایی که حضور یافته است، نشان داده که با کمترین هزینه بیشترین بهره برداری را دارد.