کد خبر: 24761تاریخ انتشار : 18:16:54 - دوشنبه 11 مه 2015

10 واحد کلوچه‌پزی در شهرستان فومن پلمپ شد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی فومن از پلمب 10 واحد کلوچه‌پزی به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی در این شهرستان خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ مسعود طالب‌پور عصر امروز در جریان بازدید از واحدهای صنفی این شهر با اشاره به اینکه کلوچه‌پزان فومن بسیار قانون‌مند هستند اظهار کرد: ساماندهی واحدهای صنفی کلوچه‌پزی […]

رئیس اداره تعزیرات حکومتی فومن از پلمب 10 واحد کلوچه‌پزی به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مسعود طالب‌پور عصر امروز در جریان بازدید از واحدهای صنفی این شهر با اشاره به اینکه کلوچه‌پزان فومن بسیار قانون‌مند هستند اظهار کرد: ساماندهی واحدهای صنفی کلوچه‌پزی با همکاری نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف در حال انجام است.

وی بر رعایت شئونات اسلامی در واحدهای صنفی تاکید کرد و افزود: 10 واحد کلوچه‌پزی به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی در فومن پلمب شدند.

طالب‌پور خواستار قانون‌مداری و پیروی از مقررات صنفی از طرف واحدهای صنفی متخلف در فومن شد و بیان کرد: مسئولان در ساماندهی واحدهای صنفی تعامل خوبی با همدیگر دارند تا حقوق شهروندان حفظ شود.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی فومن کشف کالای قاچاق و برخورد با متخلفان اقتصادی را از برنامه‌های این اداره در بازار خواند و تصریح کرد: برخورد با قاچاقچیان کالا با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، اداره بهداشت و … با راه‌اندازی گشت سیار اصناف تداوم دارد.

وی با بیان اینکه هماهنگی لازم برای رفع سد معبر شهری با شهرداری فومن انجام شده است، گفت: واحدهای صنفی متخلف جریمه و پلمب می‌شوند و در صورت تخلف دوباره پروانه کسب این واحدها باطل می‌شود./عرفان منصوریان