کد خبر: 24740تاریخ انتشار : 16:34:04 - دوشنبه 11 مه 2015

بارانی که با نماز آیت‌الله بهجت(ره) بارید

مدیر حوزه علمیه آیت‌الله بهجت فومن گفت: هنگامی که چند نفر به خاطر خشکسالی با یکدیگر درگیر شده و نزاع دسته‌جمعی ایجاد کرده بودند، آیت‌الله بهجت به تنهایی نماز باران خواند و خداوند باران نازل کرد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ حجت‌الاسلام ولیرضا قربانی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله […]

مدیر حوزه علمیه آیت‌الله بهجت فومن گفت: هنگامی که چند نفر به خاطر خشکسالی با یکدیگر درگیر شده و نزاع دسته‌جمعی ایجاد کرده بودند، آیت‌الله بهجت به تنهایی نماز باران خواند و خداوند باران نازل کرد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ حجت‌الاسلام ولیرضا قربانی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله بهجت در فومن اظهار کرد: این مراسم روز پنجشنبه هفته جاری در فومن برگزار می‌شود.

وی به ویژگی‌های بارز آیت‌الله‌العظمی بهجت (ره) اشاره کرد و افزود: علم بدون ایمان نمی‌تواند به خدا تقرب پیدا کند و خدا به کسانی درجه می‌دهد که مومن و یا عالم باشند.

مدیر حوزه علمیه آیت‌الله بهجت فومن با تصریح بر اینکه علمای دین جایگاه فوق‌العاده‌ دارند، گفت: به برکت وجود عالمان معارف دین و قرآن حفظ شده است.

وی با بیان اینکه در کاروان علما عده‌ای مستثنی هستند، ادامه داد: این عده عالمانی هستند که علاوه بر شریعت، طریقت را نیز طی کرده‌اند.

قربانی با اشاره به اینکه آیت‌الله بهجت شریعت و طریقت را طی و با نفس مجاهده کرد، یادآور شد: آیت‌الله‌العظمی بهجت (ره) دارای درجات و کرامات بود.

وی به علاقه‌مندی امام راحل نسبت به آیت‌الله بهجت اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) توجه خاصی به آیت‌الله بهجت داشتند و پس از ایشان رهبر معظم انقلاب نیز به شدت مراوده خود را با آیت‌الله بهجت حفظ کردند.

مدیر حوزه علمیه آیت‌الله بهجت فومن با اشاره به اینکه وجود عالمی مانند آیت‌الله بهجت بلا را دفع و برکت جذب می‌کرد، با ذکر خاطره‌ای از ایشان، گفت: هنگامی که چند نفر به خاطر خشکسالی با یکدیگر درگیر شده و نزاع دسته‌جمعی ایجاد کرده بودند آیت‌الله بهجت به تنهایی نماز باران خواند و خداوند باران نازل کرد.

وی برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌الله‌العظمی بهجت (ره) فومنی را هم‌زمان با سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) عنوان کرد.

  1. نام شما گفت:

    سلام
    یه جمله رو خیلی طولش میدین