کد خبر: 24566تاریخ انتشار : ۱:۲۸:۵۸ - دوشنبه ۲۱ ارد ۱۳۹۴

اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله بهجت با استاندار گیلان دیدار کردند

فرماندار فومن با همراهی اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله بهجت فومنی با حضور در استانداری گیلان با دکتر نجفی استاندار گیلان دیدار نمودند. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد علی نجفی در نشست با اعضای ستاد برگزاری بزرگداشت ششمین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله بهجت فومنی که عصر یکشنبه برگزار شد، اظهار کرد: آیت الله […]

ostandar-bahajat-94 (1)

فرماندار فومن با همراهی اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله بهجت فومنی با حضور در استانداری گیلان با دکتر نجفی استاندار گیلان دیدار نمودند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد علی نجفی در نشست با اعضای ستاد برگزاری بزرگداشت ششمین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله بهجت فومنی که عصر یکشنبه برگزار شد، اظهار کرد: آیت الله العظمی بهجت فومنی به عنوان یک عارف کامل و عالم عامل نسبت به مسائل کلان سیاسی کشور نیز حساس بودند.

وی بر لزوم برگزاری شایسته این مراسم تاکید کرد و گفت: مراسم بزرگداشت ایشان باید به نحوی برگزار شود تا عظمت این گوهر کم یاب به خوبی حفظ شود.

نجفی همچنین به استفاده از ابعاد مختلف شخصیتی این عالم بزرگوار در امور زندگی اشاره کرد و افزود: سجایای اخلاقی این عالم جلیل القدر به گونه ای است که باید سرمشق تمامی ما در امور مختلف زندگی قرار گیرد.

وی ادامه داد: آیت الله العظمی بهجت فومنی یک عارف کامل و عالم به عمل بودند که با زهد و تقوای بسیار، به درجات عالی معنوی رسیده بودند.

ششمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت آیت الله العظمی بهجت فومنی روز سه شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه در مهدیه رشت و پنجشنبه بیست و چهارم اردیبهشت در مسجد ولیعصر بالامحله فومن برگزار می شود./مسعود بهاری

ostandar-bahajat-94 (2) ostandar-bahajat-94 (3) ostandar-bahajat-94 (4) ostandar-bahajat-94 (5)