کد خبر: 24558تاریخ انتشار : 1:17:45 - دوشنبه 11 مه 2015

بزرگداشت آیت الله العظمی بهجت با سخنرانی آیت الله قربانی برگزار خواهد شد

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان از برگزاری بزرگداشت آیت‌الله بهجت در فومن خبر داد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ رسول جلایی عصر امروز در نشست اعضای ستاد بزرگداشت آیت‌العظمی بهجت استان با اشاره به برگزاری مراسم سالگرد درگذشت این عالم ربانی اظهار کرد: مراسم بزرگداشت آیت‌الله‌ […]

Agn0kSI-QaMzb9I4PxysQ41rInHXkaOfN5gBvVj3EQMk

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان از برگزاری بزرگداشت آیت‌الله بهجت در فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ رسول جلایی عصر امروز در نشست اعضای ستاد بزرگداشت آیت‌العظمی بهجت استان با اشاره به برگزاری مراسم سالگرد درگذشت این عالم ربانی اظهار کرد: مراسم بزرگداشت آیت‌الله‌ العظمی بهجت روز پنجشنبه هفته جاری در فومن برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هر ساله مراسمی در زادگاه آیت‌الله بهجت فومنی برگزار می‌شود، افزود: برگزاری این حرکت در نوع خود کم‌نظیر است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه دل‌دادگان آیت‌الله بهجت ارادت و عشقی خاصی به ایشان دارند، تصریح کرد: فعالیت ستاد مذکور از اوایل فروردین ماه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه مراسم اصلی بزرگداشت آیت‌الله بهجت در رشت با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، گفت: این مراسم به صورت ملی برگزار می‌شود.

جلایی برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله بهجت فومنی را در دیگر شهرستان‌های استان عنوان کرد و متذکر شد: شهرستان‌های دیگر استان علاوه بر فومن با همدلی و صمیمت اقدام به برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله‌ العظمی بهجت فومنی می‌کنند.

Ao-BloW7II8L_8oEwv02tcRrNrl2QdKlAhHYmDmW7u_V

امام جمعه فومن نیز در جلسه مذکور آیت‌الله بهجت فومنی را عالم با عمل دانست و اظهار کرد: آیت‌الله بهجت جزو بزرگان اصول فقه و حجت خدا بود و مراسم بزرگداشت روز پنجشنبه همین هفته با سخنرانی آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سید محمدحسن صفوی تصریح کرد: از مسئولان می‌خواهیم مراسم برگزاری بزرگداشت آیت‌الله بهجت فراتر از شهرستان به صورت استانی برگزار شود.